Nőnek lenni

Minden ami női
Titusz
Nem: Férfi
x 17
Kapcsolat:

Re: Nőnek lenni

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Igen...Az ilyen szoknyákrol beszéltem fentebb...Mármint a felső kettőröl...Hm...Még így képeken nézve is vadítóak...

Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Viszont az oldalt felvágott szoknyák engem valahogy sose tudtak izgatni...Csak azok a hátul kivágottak...
Samantha
Nem:
x 6
x 14
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Igen, tudom, az nem ugyanaz a kategória, azt csak úgy felraktam, ha már elém ugrott.
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Meg ugye van még ilyen hátul kivágott szoknya olyan variációban is, ahol egész a hölgy hátsójáig fel van vágva a szoknya...Egy csinos harisnyával meg aztán már tényleg nagyon mutatós az ilyen öltözék...Főleg,ha le is hajol valamiért az adott hölgy,a férfiember meg mondjuk véletlenül pont ott áll mögötte...Hm...
Samantha
Nem:
x 6
x 14
Kapcsolat:

• Idézés

Véletlenül... :D
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Egyszer megjártam kissé egy ilyen, hátul felvágott szoknyát viselő hölggyel...Ugyanis egy egész alakos tükör előtt állva ellenőrizte ugye indulás előtt az öltözékét,én meg ott álltam mögötte,és kiment a fejemböl az,hogy a hölgy a tükörböl jól lát azért engemet is...Én meg abban voltam mindeközben,hogy hátulrol zavartalanul nézelődhetek...Úgyhogy feltünés nélkül legugoltam kissé, és buzgón próbáltam belesni a felvágott szoknya alá, a számat nyalva ugye...Aztán csak arra eszméltem, hogy a hölgy egyszercsak sarkon perdül, és örvendezve, boldogságtol sugározva elkezd csókolni-ölelni, ahogy csak bír...Én meg hirtelen nem tudtam hova tenni ezt az egészet...Mire mondja a hölgy,hogy:"Köszi"...Erre én nagy csodálkozva:"Mit köszönsz"? Mire a hölgy:"Hát azt,hogy csorgott a nyálad miközben legeltetted rajtam a szemed ,meg még alám is néztél jó alaposan...Ez annak a jele akkor,hogy tetszek neked...Felesleges tagadni,láttam a tükörböl"...Szóval ezen eset óta a tükrök közelében mindig óvatosabban viselkedek,ha hölgyek igazgatják magukat előttük, valahova való indulás előtt...
Samantha
Nem:
x 6
x 14
Kapcsolat:

• Idézés

Ismerősöd volt már a hölgy, vagy akkor láttad először?
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Ismerős volt már addigis...
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Amúgy ha már női témáknál tartunk...Sose értettem,hogy ezeknek a "női divatlapoknak" a nyomoronc újságírói minek átkozzák el azt a felállást mindig,amikor vagy a szandálbol,vagy a rövid szoknya alól kilátszik a harisnya erősített része...Én személy szerint módfelett kedvelem pedig az ilyesmi látványokat, és nagyon izgatónak is találom őket... Velem lenne akkor valami probléma? Vagy esetleg a harisnyagyártók fizetik le mindig az újságok sajtóprostituáltjait? Gyanítom,hogy az utóbbi dolog lehet az igazság...Végülis ha sikerül igényt teremteni az erősítés,varrás nélküli harisnyákra,akkor azok ugye JÓVAL HAMARABB TÖNKREMENNEK,mint az erősített változatok...És ugye lehet venni akkor kis idő múlva az újat...Pénzröl szól a világ bizony mindig...
Válasz küldése