Nőnek lenni

Minden ami női
Samantha
Nem:
x 12
x 25
Kapcsolat:

Re: Nőnek lenni

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Mindig is jó bőr volt Liptai Klaudia...nyilván sok férfi fantáziáját megmozgatta már, s ha igaz a hír, elég sok férfi "kezei közé került" már.
Szóval, lehet, hogy nem utasítania vissza még egyet. Illetve ugye kettőt...

De:
Gesztesei Károlyt, - volt férjét és lánya apját - egy éve vesztette el. Élete szerelme volt, sosem tudta elfelejteni, feldolgozni a válásukat, de együtt élni sem tudtak. Minthogy "egyidősek" vagyunk, s néhányan még némi hasonlóságot is véltek közte és köztem anno felfedezni, mindig is - "kamaszkorunk óta" - követtem, figyeltem őt valamilyen szinten.
"Örültem" anno, mikor hallottam, hogy egy pár lettek, Gesztesivel, reméltem mellette végre boldog lesz, megállapodik, lecsilkapodik, pedig kapcsolatuk kezdete sem volt egyszerű...Elég kusza szegény Klaudia szerelmi élete, és hát sajnos folyamatosan hagyja is, hogy mindig rágódjon rajta a média...

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Na jó,de ne feledd el azt,hogy nálam nagyon nagy jelentősége van mindig egy hölgy öltözékének...És ETTÖL FÜGG az mindig, hogy kit tartok "jó bőrnek", és kit nem...Szóval mint MINDEN NŐ, úgy a L.C. is önmagában nézve számomra se nem jó nő,se nem ronda...Teljesen semleges...Szóval ha egy farmerben vagy mackóalsóban mutatkozna előttem a Claudia, úgy a szemem se rebbenne a bájaira...Csak unottan legyintenék egyet,aztán hátat fordítanék neki...De ÍGY, ilyen szerelésben mint a képen, már egészen más a helyzet...Így már elképesztően dögös nőnek látom...Amúgy sose értettem én azt,hogy mit jelent a " se vele-se nélküle" kapcsolat...Mivel úgy voltam mindigis a dologgal,hogy MOST AKKOR VALAKI VAGY KEDVEL VALAKIT, VAGY NEM...Ez is olyan minthogy valaki szereti is a csokoládét,meg utálja is...Nem lenne képtelenség az ilyen?
Samantha
Nem:
x 12
x 25
Kapcsolat:

• Idézés

Akkor úgy fogalmazok, hogy Liptai Klaudia pedig mindig csinosan, nőiesen öltözik.
Szerintem nem is láttam róla, olyan képet ahol farmerben lett volna. (Talán még tiniként a Szomszédokban, de ott sem esküdnék meg rá...)

"Se veled, se nélküled"...én magam sem tudom elképzelni.
Én valakit vagy szeretek, vagy nem, ha az illetből valami miatt kiábrándulok, vagy csalódok benne, akkor annyi.
Liptai és Gesztesi kapcsolatában (ha lehet hinni médiának) az volt a helyzet, hogy bár szerette/szerelmes volt Klaudia Gesztesibe, de nem tudott együtt élni vele/megbocsátani a férfi alkoholproblémáit.
Nyilván egy darabig működött a "megváltozok, nem fogok inni" - "megbocsátok, adok újabb esélyt", de én is bármennyire szeretném az illetőt, nem tudnék vele együtt élni.
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

youtu.be/mq3uKWyMXMM Safarilink Jerusalema Dance Challenge...Na...Hát ahogy elnézem a dolgot,a néger p.csák is tudnak azért jól kinézni,ha kultúráltan vannak kiöltözve...(Az elmebeteg maszkokat most ne vegyük figyelembe, az manapság kötelező kellék ugye szinte minden csoportos videón...)
Samantha
Nem:
x 12
x 25
Kapcsolat:

• Idézés

...és a zene is jó! :)
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

youtu.be/DE3JoFUkxPQ Abba:Knowing Me Knowing You...Hm...De jól néz ki ebben a klippben a két Abbás hölgy...Tisztára "tutajos" a megjelenésük, meg az öltözékük...Azt az eget...
Samantha
Nem:
x 12
x 25
Kapcsolat:

• Idézés

2 másodpercig gondolkoztam azon, hogy milyen az a "tutajos" megjelenés, de aztán azt hiszem rájöttem... :smile-big:
NyűgösFred
x 47
x 8
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Faszállító:

youtu.be/P608f9bSllI
Samantha
Nem:
x 12
x 25
Kapcsolat:

• Idézés

Oké, oké, értem már! :D
NyűgösFred
x 47
x 8
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Hát a fákat is el kell valakinek szállítani...
Válasz küldése