Nőnek lenni

Minden ami női
Titusz
Nem: Férfi
x 17
Kapcsolat:

Re: Nőnek lenni

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Amúgy láttam egyszer egy valami fantasztikus NŐT...(Így...Csupa nagybetűvel...) Ezelőtt sok-sok évvel történt a dolog,hogy egyszer Szerencsen bringáztam éppen...Aztán ahogy kerekeztem az egyik mellékutcában, hát...Olyasmit láttam,hogy majd leestem a bringárol...Ugyanis az egyik ház udvarában egy HÖLGY éppen ruhákat teregetett,nekem háttal...Iszonyatos nyári hőség volt, a levegő szinte vibrállt a melegtöl...És akkor ez a HÖLGY egy piros pólóban és egy vékony fekete nyári harisnyában(!!) teregetett teljes nyugalomban az udvaron...Mivel ugye háttal állt nekem a hölgy, nem éreztem bunkóságnak azt,hogy megálljak az út szélén,és áhítattal vegyes elismeréssel nézzem a hölgyet hosszú percekig...Hihetetlen volt ez a látvány teljesen...40 fokos nyári hőség,aztán meg ez a nő olyan teljesen természetes módon teregetett egy piros pólóban,meg egy vékony harisnyában az udvaron,mintha bikiniben lenne éppen...Vagy hétköznapi öltözékben...Feszélyezettségnek,kacérságnak,illegetés-billegetésnek nyoma sem volt a viselkedésében...És még csak nemis pislogott hátrafelé,hogy valaki látja-e...Szép komótosan kiteregette a ruhákat,aztán ugyanazzal a természetességgel fogta az üres ruháskosarat, és bebandukolt a házba...A mai napig is teljesen el vagyok ámulva ettöl az esettöl...Szóval a jelek szerint nemcsak igénytelen, pacuha nők vannak a világon...És sose lehet tudni azt,hogy mikor és hol bukkan fel egy-egy igazi NŐ is a világban...Aki még 40 fokos hőségben is egy igazi "úrinő"...Még ruhateregetés közben is...

Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Jaj...Olyan mulatságos a Hagman a bajszos- szakállas képeken...Mindegyik képen ő van? Tudod jól,hogy nekem egyik ember olyan mint a másik...Az a legfelső kép a körszakállal,az nagyon "arisztokratikus",nem? Még ilyen kinézettel sem tetszenék neked?
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Na jó...Akkor voltál már a HÉV kaland idején 15 éves is...Így akkor már rendben van a dolog?
Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Igazán nem akarok illúzióromboló lenni, de az is meglehet, hogy készült valahova, részben már csinosan felöltözött - mondjuk már felvette a bugyit, a melltartót, a harisnyát, s öltözött volna tovább, de akkor eszébe jutott, hogy még nem teregetett ki, és nem maradhatnak a ruhák a mosógépben, mire visszaér.
Így felkapta a piros pólóját, kiment a kertbe, kiteregetett, majd a házba visszamenve levette a pólóját, felvette a blúzát, szoknyáját, belebújt a cipőjébe, és sietősen elindult.

De mondom, nem illúzióromboló akarok lenni, csak onnan jutott eszembe, hogy én is jártam már így.
Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Persze, hogy minden képen ő van.

Szeretnél még párat róla?

https://www.aveleyman.com/ActorCredit.aspx?ActorID=7219

Nem, nem tetszenél. Lehet, hogy arisztokratikus megjelenésű, pont olyan, mint Kossuth Lajos...de meg sem tudnék csókolni egy ilyen szőrmók férfit...nem tudom, mi ez a szerep, nekem még Monte Cristo grófja ugrott be róla...
Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Kis kutatómunka:
A film címe: A házvezetőnő. (The Housekeeper) Cedric Acton szerepében Larry Hagman látható.

https://www.aveleyman.com/TVEpisode.asp ... e=19701217

https://midnitereviews.com/2018/11/nigh ... usekeeper/
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Lehet,hogy úgy volt a hölgy dolga ahogy írtad,de akkoris teljesen elképesztő volt a látvány...És felejthetetlen...A szakáll mondjuk Kossuthnak azért csak jól állt mégiscsak,nem? Őt el tudnád képzelni szakáll nélkül? Hát, hogy nézne már úgy ki...
Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Nem szeretem a szakállas férfiakat...lényegtelen, hogy az épp Kossuth-e vagy sem...
Greentiger51
x 2
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Greentiger51 »

Te jó ég, miket olvasok itt. Állam leesik.
Greentiger51
x 2
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Greentiger51 »

Volt egy görög származású barátnőm annó. Miatta leborováltam a szakállam, de meg is bántam. (Többet nem is tenném meg senki miatt)
Nőkkel csak a baj van!
Válasz küldése