Mi a véleményed a koronavírusról?

Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

Re: Mi a véleményed a koronavírusról?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Én a pár soros hozzászólásodban lévő 13 db - de ki számolja ? - nem túl szalonképes szót kifogásoltam, nem azt, hogy miről szól a hozzászólásod.
Nem igazán úgy ismerlek, hogy ennyire teletömködnéd a mondandódat ennyi alpári, trágár kifejezéssel.

Ne haragudj, de ezt már nem hagyhattam szó nélkül...tényleg néha nem ismerek rád.

Persze, én kérek elnézést...

NyűgösFred
Nem: Férfi
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

:)
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Azért megérthetnéd te is, hogy NORMÁLIS ember szó szerint már megőrül ettöl az egész elmebajtol...Meg elborul gyakran az agya...Amikor olvastam azt a cikket, hát...Élőben még jobban átkozódtam,hidd el...Ez a végtelen aljasság, dilettantizmus,hozzánemértő semmirevalóság, vegyítve valami elképesztő erőszakossággal, engem teljesen kiborít mindig vírusügyben is,mint ahogy annyi más témában is ugye..."Oltani,oltani,oltani,oltani...Meg maszkozni,maszkozni,maszkozni, mert különben mindmeghalunk"! Továbbra is,és továbbra is! Mindeközben meg emlékszem arra amikor mondta a feleségem, hogy letesztelték őket KÖTELEZŐEN a munkahelyükön...Aztán a kb.200 dolgozó közzül találtak 3 pozitívat...De azok is teljesen tünetmentesek voltak, ha nem lett volna tesztelés, az életben ki nem derült volna,hogy koronavírusfertőzöttek...Szóval egy nagy mocskos LÓIZÉ ez az egész "rendkívül veszélyes járvány", aki ezt nem látja még mindig, az totál hülye! De akkor csak erőltetik ugye az akasztófavirág politikusok továbbra is az elmebajt...Csak erőltetik,meg erőltetik! És csak tennék állandóan kötelezővé az EGÉSZSÉGES EMBER SZÁMÁRA TELJESEN FELESLEGES, de mindemellett kockázatos és veszélyes oltásokat,meg a hülye maszkhordásokat...De akkor ugye ne kapjon agybajt az ember ettöl a sok semmirevaló, akasztófaérett politikustol meg "virulógustol," és egyébb, semmihez sem értő, aljas-mocskos ganétol...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Tudom, én is ebben élek.
Nekem is elegem van.
És egyetértek veled.

Akkor is ott a de...
Mégpedig az a de, hogy de mindez nem változtathat meg minket. Nem változtathatja meg a személyiségünket, nem lehet, (hagyni) hogy a rosszat hozza ki belőlünk.

Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Ez most OFF lesz, de akkor is, csakazértis ide teszem.
Hogy egy kicsit gondoljunk másra is ebben az őrült, eltorzult világban. S ezt őrizzük meg lelkünkben. Egy kis nyugalmat mindenkinek:

youtu.be/aI3yNckfSvU
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

https://telex.hu/koronavirus/2021/01/17 ... oronavirus

Mégsem annyira egészséges a Pájszer vakcina. :D
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Lassan csak összedől ez az elképesztően hazug "koronavírus" trágyavár...Egyrészt ugye MÁR MOST jönnek elő sorban az oltások iszonyú mellékhatásai, minden sumákolás,néphülyités,kimagyarázás ellenére,másrészt pedig már EGÉSZ EURÓPASZERTE kezdődnek a polgári engedetlenségi mozgalmak...Hamarosan cudar világ jön majd az aljas-mocskos, néphülyítő ganajokra...De nemis lesz kár értük...Hogy rohadtak volna az anyjukba még időben mindazok a mocskok,akik tevőlegesen is résztvettek ebben az iszonyúan aljas, néphülyítő színjátékban, és akik eddig működtették azt...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

S ezek után még majd jön az orosz, meg a kínai vakcina...
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Én mondjuk semmivel sem szeretném oltani magam, de megmondom őszintén épp a kapitalistában bízom legkevésbé. Mi mozgatja a kapitalizmust? A Növekedés és a profit. Egy kapitalista vakcinának egyetlen célja lehet, ez pedig a profit. Hogyan tudjuk a profitot növelni? Ha minél több mellékhatást okoz, amire újabb Pájszer készítményeket lehet eladni, amik újabb mellékhatásokat okoznak. :D :koronavirus:
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Én már senkiben és semmiben nem bízom...csak a félelem maradt részemről ezzel a vakcinával kapcsolatban...nem szeretném megkapni, de sajnos semmi nem biztos, semmit nem tudunk, semmit nem tehetünk. Részben igen, mert nem megyek koncertre, ha oda kötelező lenne...de ha a munkáltatóm kötelezővé tenné...én nem tehetem meg, hogy kirúgjanak...akkor meg az egészségemmel, az életemmel játszom, vagy mi? :(

Nincs ez jól sehogysem...és akkor ugye tartsam magam távol, ne hagyjam, hogy hasson rám. Hogyan, hmmm? :(

Hát, iszonyatosan nehezen megy ez már...persze, lehet ez a cél.
Aki nem retteg magától a vírustól, az fog az oltástól...jól ki van ez találva...
:(
Válasz küldése