Mi a véleményed a koronavírusról?

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

Re: Mi a véleményed a koronavírusról?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Amúgy engem kicsit elszomorított a dolog,hogy ugye van már mostanra számtalan mutációja ennek a "koronavírusnak" nevezett lóf.sznak, amik olyan hangzatos neveken futnak, mint pl.angol mutáció, brazil mutáció, dél-afrikai mutáció, nigériai mutáció, stb,stb,csak MAGYAR MUTÁCIÓROL nem hallottam még...A csudába...Pedig micsoda nagy diadal lenne az a kis országunk számára, ha lenne egy "magyar" mutáció is! Ez sokat segítene abban, hogy a világ végre felfigyeljen ránk, és erre a tehetséges,jámbor,jóravaló, rendkívül intelligens népre...(Ami ugye a magyar...) Dehát ahogy elnézem a dolgot,nincs nekünk ilyen szerencsénk...Hogy legyen akkor egy "magyar mutáció" is...

Samantha
Nem:
x 14
x 28
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

A fontos hírek azért megtalálják az embert.

https://kormany.hu/hirek/jon-a-zaras-ez ... cius-8-tol
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Amúgy számomra a legfurcsább tünete ennek a koronavírusnak a "fantomízek" megjelenése volt, ami csak mostanában kezd ugye lassan eltünni...Vagy egy héten keresztül egyfolytában valami jellegzetes, "rothadó,dohos tésztaszerű" íz volt a számban még éjszaka is...Förtelmesen undorító érzés volt, sokszor még aludni is alig tudtam tőle...De persze minden viszonylagos...Az ilyen tünetek azért nagyon-nagyon messze állnak még mindig a "Mindmeghalunk" hisztériázástol,meg a "rettenetesen veszélyes pandémia" elmebajátol...Azért ILYEN tünetek esetén emberek millióit bohócmaszkokban élésre kényszeríteni? Meg kijárási tilalmakra? Továbbra is állítom azt,hogy MINDAZOKNAK akik kitalálták,és életben tartják ezt az egész vírusőrületet, KEVÉS A BÖRTÖN...Sőt,lehet,hogy még az akasztófa is...Mert arra amit ezek a MOCSKOK művelnek az emberekkel,arra nincs bocsánat! Szóval,ha valamikor sor kerül majd Orbán,Müller,Merkely,Szlávik,meg a többi rohadék akasztására, és nem találnak majd ítéletvégrehajtót, akkor csak szóljanak majd nekem nyugodtan...Én vállalom majd az ítélet végrehajtását...Örömmel, és tiszta lelkiismerettel...
Samantha
Nem:
x 14
x 28
Kapcsolat:

• Idézés

Igen, Titusz, csak tudod az a helyzet, hogy ezt is HIÁBA mondod. Mert egy "rettegő" erre azt mondaná, hogy azért, mert TE - idézőjelben - relative ilyen "könnyedén", "olcsón" megúsztad, az nem jelenti azt, hogy "Ő", vagy "mindenki" más ilyen szerencsés lesz...és marad továbbra is a rettegése, meg a rémülete. Szóval marad minden változatlan.

Mert ha pontos statisztika lenne is rá, hogy "mi mennyi,, s abban csak az lenne, hogy "nagyon-nagyon kevesen" halnak bele a szövődményekbe, akkor is azt mondaná, hogy az a "nagyon kicsi", ha őrá, vagy a családjára esik, akkor az őrá nézve viszont 100 %, s nem tudhatja, hogy nem esik-e bele. De ugye a statisztika sem kis számokat mond...

Van egy "nagyon rettegő" ismerősöm, s ő ezt mondja...meg azt, hogy honnan tudom, hogyha én elkapnám, mi lenne, nem halnék-e bele? Neked meg azt mondaná, hogy elkaphatod még újra, vagy még utólag is előjöhetnek mellékhatások. Vagy lehet, hogy valamelyik szeretett családtagod kapja el, akinek súlyosabb problémaja is lehet, mint neked volt..

Legutóbb 5 percig hallgattam, majd közöltem vele, hogy bármi megeshet, még az is, hogy engem elüt holnap a villamos.

Erre meg megsértődött...

Nem lehet örök rettegésben sem élni...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Így van...Nem lehet örökké rettegésben élni,mert akkor egy idő után ABBA FOGUNK BELEHALNI...Az ilyen "mi lenne ha ez meg az halna bele a rokonságodbol" féle érvekre meg csak azt lehet mondani,hogy EZ A VARIÁCIÓ EDDIG IS FENNÁLLT ÉVEZREDEKEN KERESZTÜL...Bármivel kapcsolatosan, de érdekes módon eddig nem zavart senkit se a dolog...Meg ez az elv...Csak a "koronavírus" óta ilyen fontos érv ez...Dehát akkor meg lehet,hogy az elmebeteg rettegőknek van azért némi igaza...Pl.ha így nézzük a dolgot,akkor nagyon jó dolog az,hogy kijárási tilalmak vannak...Merthát ELŐFORDULHAT AZ, hogy valakinek az anyja,vagy a gyereke sétál az utcán, aztán véletlenül a fejére esik egy cserép és agyonüti...Előfordulhat? Minden további nélkül...Tehát akkor mi következik mindebböl? Senki ne lépjen ki a lakásábol soha, mert csak így lehet biztosítani azt,hogy senkit nem fog agyonütni egy lehulló cserép...Szóval mindenki élje le rettegve az egész életét egy sufniba begubózva, hogy nehogy a fejére essen valamikor egy cserép...Vagy valamelyik rokonának a fejére...Hát...Végülis...Amúgy azzal sincs gond,ha valaki ELMEBETEG...Mindenki ugye nem lehet normális, néha kell lenni elmebetegnek is...De AZZAL már nagyon nagy gond van,ha az elmebeteg rettegő MÁSOKRA IS RÁ AKARJA KÉNYSZERÍTENI AZ ELMEBAJÁT...Hogy másnak is kötelező legyen rettegni,ha már ő retteg...De bezzeg,ha fordítva csinálná valaki! Pl.én kijelenteném,hogy MIVEL ÉN TESZEK A KORONAVÍRUSRA, ÉS NEM FÉLEK TŐLE,akkor tessék neki se félni!!! Na...Ugye ILYENKOR már mindjárt jön a sivalkodás! Hogy neki JOGÁBAN ÁLL RETTEGNI!!! Meg,hogy ne kényszerítsem rá a "felelőtlenségemet"... Nagyon el vannak itt már sajnos korcsosulva a dolgok...És nagyon el kellene már egy tisztítótűz...De nagyon el kellene már...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Amúgy olyan híreket csiripelnek a verebek, hogy a ravaszabb trógerek úgy oldják meg a dolgot, hogy pozitív legyen a vírustesztjük, és mehessenek karanténba ha akarnak, hogy a tesztelés előtt közvetlenül, bevágnak egy doboz energiaitalt...Aztán gyakorlatilag garantált lesz a pozitív teszteredmény...Hiába na...Dörzsölt egy nép ez a magyar...
Samantha
Nem:
x 14
x 28
Kapcsolat:

• Idézés

Miért ad "hamis" pozitív teszteredményt az energiaital fogyasztása?
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Azt nem tudom,hogy hogy kapcsolódik össze a két dolog, de működik...Vannak akik már egész rutinosak abban,hogy mikor akarnak egy kicsit karanténba vonulni... Utána meg ott röhögnek a hülye magyar egészségügyön...Meg ugye ezen az egész víruslihegésen...
NyűgösFred
x 50
x 12
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Karanténba vonulni mért jó? Én eddig csak Carentanban voltam. :)

https://www.google.com/maps/place/Caren ... d-1.242834
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Karanténba vonulni azért éri meg egyeseknek, mivel ugye minden munkahelyen vannak olyan figurák, akik bár még csak március van,de már elhasználták az ez évi összes szabadságukat...Így akkor,ha otthon akarnak lenni a továbbiakban akár 2-3 hetet is egyfolytában, akkor produkálnak maguknak ugye egy pozitív vírustesztet...Aztán jót röhögnek az egészen...Mi meg ugye olvashatjuk naprol-napra a RETTENETES JÁRVÁNYHELYZET szörnyű számait...Miszerint "A mai nappal 36 ezerre emelkedett a koronavírusfertőzöttek száma, és folyamatos az emelkedés...Az operatív törzs további maszkviselési szigorításokat javasol a helyzet szinten tartásának az érdekében"...Közben meg valszeg ezeknek a " fertőzötteknek" a kétharmada, vagy mit tudom én,hogy mennyi, csak KAMUFERTŐZÖTT...De az ilyen orbán,meg kasler,meg merkely féle debil idióták meg ennek mégcsak tudatában sincsennek...Mert olyan ökrök mind, mint az állat...Egy irreális BOHÓZAT ez az egész vírusbaromkodás...Én továbbra is azt mondom...
Válasz küldése