Mi a véleményed a koronavírusról?

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

Re: Mi a véleményed a koronavírusról?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

A világ MINDIG olyankor kerül nagy veszélybe, amikor a GÁTLÁSTALAN,ALJAS GAZEMBEREK egymásra találnak a HISZÉKENY,BUTA,NAÍV, OSTOBA,ÉS BEFOLYÁSOLHATÓ EMBEREKKEL...Nos...Jelen helyzetben sajnos ez az ábra már megint...Ezen "koronavírus" téma kapcsán is..De sajnos a normális ember jobbat nem tud tenni egy ilyen helyzetben,minthogy igyekszik a lehetőségek határáig kimaradni ebböl az egész borzalmas tébolybol,és megpróbálja kivárni azt,hogy az őrület FELEMÉSSZE ÖNMAGÁT...Ez az idő előbb-utóbb eljön majd most is...Csak persze addig győzzük ép elmével,meg türelemmel...

Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://metropol.hu/aktualis/vendeg-jon ... =hirkereso Meg az anyátoknak azt a vasporos popsiját...Azt...Elmebeteg állatok...Vagy végtelenül aljas mocskok...Esetleg egyszerre mindkettő...(Valszeg ez utóbbi állhat legközelebb a valósághoz...)
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://444.hu/2020/12/07/janurar-11-ig ... si-tilalom És akkor ez a híresen "büszke,önérzetes,szabadságszerető" magyar nép veszi ugye újracsak a hülye maszkját,és engedelmes birkaként, lelkesen bégetve ballag akkor tovább a kolomp után...Viszont én nem...Továbbra sem...Bekaphatja ezután is minden politikus,meg aljas,lefizetett "vírusszakértő", és elmebeteg rettegő...Eddig sem tartottam be SEMMIT SEM az elmebajukbol,és ezután sem fogok...Ja igen...És még mindig nem kaptam el mindeközben ezt a " rendkívül veszélyes" koronavírust...Ki érti ezt akkor? Hogy hogy lehet ez? Se maszk,se egyébb elmebaj sose? És még mindig nem kaptam el semmit sem? Hiába na...Vannak akkor ugye csodák a világon...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://alfahir.hu/2020/12/08/merkely_b ... as_vakcina Ez a senkiházi mocskos gané se döglött bele a koronavírusfertőzésbe ugye,de akkor van pofája azt nyilatkozni,hogy "amíg a lakosság 60%-a nincs beoltva, addig MINDENKI VESZÉLYBEN VAN" …Nagy veszélyben volt akkor ő is ugye, ha az állítólagos vírusfertőzése után 2 héttel már megint itt, ebben a cikkben is folyhat a trágyalé újracsak a mocskos pofájábol...Mintha mi se történt volna...Hát igen...Mit is lehet akkor erre szólni? Amúgy a magam részéröl leszögezném továbbra is, hogy az elmúlt egy év tapaszalatai alapján én úgy érzem,hogy SEMMILYEN VESZÉLYT nem jelent rám ez a "rendkívül veszélyes vírus"... Ami veszélyt jelent rám, az a sok debil marha a világban, meg az ilyesmi merkely féle aljas, mocskos alakok néphülyítése...Mármint nem olyan értelemben jelent veszélyt,hogy bármikoris el tudnának hülyíteni az ilyen aljadékok, hanem az jelenti rám a veszélyt,hogy ezek között a trágyák között kell élnem nekem is, mivel annak idején ugye valami felsőbb hatalom ezek közzé az állatok közzé hajintott megszületni,erre a bolygóra...Azóta is egy borzalmas keresztként élem meg ezt az állapotot...Hú...De még mekkora keresztként...
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Olvasom mostanában a Hírkeresőn a nagy "örömhírt", hogy immár kézzelfogható közelségbe került a "védőoltás" ezen halálos veszélyességü koronavírus ellen...Aztánmeg valahogy nemnagyon akarnak lelkesedni érte a népek...Alig néhány alak akarja csak beadatni magának a vakcinát...Érdekes ez a dolog is,nem? ILYENKOR hol van a sok rettegő? Meg a sok képviselő a parlamentben, a politikusok,a "szakértők", akik belekényszerítették az országot ebbe az elmebeteg tébolyba? Hol vannak ilyenkor? MIÉRT nem állnak már MIND,egytöl-egyig sorba, türelmetlenül a "védőoltásra" várva? Pedig itt volna akkor az alkalom arra,hogy megszabaduljanak a félelmüktöl...Beadatnák maguknak a "védőoltást", aztán ennyi...A továbbiakban akkor már nem kellene rettegniük a koronavírustol...Hát hol lapultok ilyenkor rohadékok? Mind, ahányan csak vagytok? Hol lapultok? És akkor ugye a pribékség meg Gödény dokit viszi el,meg zaklatja...Ez is egy érdekes dolog,nem? MIÉRT nem a nagy vírusrettegőket gyűjtik be a pribékek oltásra? Azzal a címszóval,hogy:" Ha eddig rettegtetek,meg MÁSOKAT KÉNYSZERÍTETTETEK maszkhordásokra meg egyébb nyalánkságokra,mert TI rettegtetek, akkor most aztán GYERÜNK AZ OLTÁSRA TETVEK! Mind...Ahányan csak vagytok"! Nem így kéne a dolgokat ilyenkor csinálni? Nos? De akkor ugye a pribékek Gödény dokit meg a "vírustagadó" társait gyűjtik be a rettegők helyett...Jellemző ez az egész erre a mai világra...Jellemző...
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Kép

Azt is rebesgetik, hogy nem lesz kötelező, de mindenhol feltételként szabják. Enélkül nem utazhatsz majd, nem mehetsz dolgozni és nem léphetsz be egyes helyekre.
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Engem nem zavarnak különösebben ezek a feltételek...Eddig se mászkáltam sehova se olyan helyre,ahova kötelező maszkban megjelenni, (A mai napig sem volt még rajtam maszk,soha sehol, leszámítva egyszer egy kb. 3 perces jelenetet az egyik boltban még nyáron,de ott is csak az álamon volt az a sz.r szigorúan...) az utazásokkal meg amúgyis kitörölhetik a popsijukat az aljasok...El vagyok én vígan egész életemben az itthoni négy fal között is...Erre a "csodás kinti világra" eddigse voltam különösebben kíváncsi,ezután meg mégkevésbé leszek majd...Dolgozni itthonrol dolgozok, szóval bekaphatják a ganajok a tetves oltásukat...Viszont elmondanám akkor mégegyszer azt , hogy ha rajtam múlna a dolog, akkor én az összes olyan rohadt politikust,képviselőt,"szakértőt", meg minden más hasonló mocskot akik ezt a minden képzeletet felülmúló vírustébolyt előidézték az aljasságukkal, hozzánemértésükkel,dilettánsságukkal, korrumpálódásukkal, hatósági erőszakukkal, összeszedetném Gödény doki helyett a pribékekkel, pluszban még ugye a lakossági vírusrettegőket is,és mindnek KÖTELEZŐEN a p.csájába szúratnám irgalmatlanul a vakcinát...De a biztos hatás kedvéért legalább 3-4 adagot egymás után...A többieknek meg hagynám akkor élni továbbra is a normális életüket...(Még szerencse ugye,hogy nem rajtam múlik a dolog...)
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://indirekt.hu/belfold/szebb-ajand ... europaban/ Ugye? Amióta olvastam ezt az örömködő cikket,azóta egyfolytában a szemem törölgetem a meghatottságtol...És a felhőtlen örömtöl...Igen...Ez az örvendetes hír csodálatos karácsonyi ajándék lesz majd a németeknek,meg gondolom, idővel majd nekünk is...Köszönjük szépen! (Aztakurva...Hú...Ez aztán már tényleg eszméletlen...)
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://infostart.hu/kulfold/2020/12/17 ... aszt-adott Na...Így kell ezt csinálni, és nem elfogadni normálisnak az elmebajt...Meg beletörődni...Nekem is ez a taktikám amúgy már tavasz óta...SEMMILYEN olyan helyre nem megyek, és semmilyen olyan tömegközlekedési eszközzel nem utazok,ahova kötelező pl. a maszk...Aztán ennyi...Ha 9 millió másik ember is ezt az elvet követné ebben az országban, azt hiszem,hogy hamar vége lenne ennek a maszkos bohóckodásnak is rövidúton...
Válasz küldése