Mi a véleményed a koronavírusról?

Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

Re: Mi a véleményed a koronavírusról?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

A "másik" 9M ember nemtudom mekkora része is CSAK dolgozni jár...annak könnyű azt mondani, hogy "SEMMILYEN olyan helyre nem megyek, és semmilyen olyan tömegközlekedési eszközzel nem utazok, ahova kötelező pl. a maszk"...aki otthonról dolgozik. Ezt mindig elfelejted és mindenkit az elmebajos bohóckodókbközé sorolsz, aki maszkban jár.
A többségünk viszont nem ilyen...nem tudom, kiket sorolsz az 1M-ba, de nem tudod/nem tudhatod, hogy a 9M-ból mennyi az annyi, aki ugyanúgy gondolkozik, mint te, csak épp nem teheti meg, hogy otthon maradjon...

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Ha megfigyeled fentebb a dolgot, én az olyan esetekröl beszéltem a magam példáján is, mint amilyen a cikkben is szerepelt...NEM az olyan emberekröl,akiknek NINCS MÓDJUK kikerülni az elmebajos rendelkezéseket...De már lassan feladom a reményt,hogy a két halmaz között bármi különbséget fogol látni bármikoris...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Semmilyen cikket nem olvasok már el a témában olyannyira elegem van belőle.
Te sem tudsz újat mondani, te is mindig ugyanazt mondod.
Felesleges halmazokról beszélni akkor, amikor számodra vagy Te, és van mindenki más, aki nem olyan, mint Te.

Igaz, a fórum nem csak nekem szól, hisz nyilván többmillióan olvassák azt, amit már 800* leírtunk, s még mindig érdekli őket, ill fenn kell tartanunk az érdeklődésüket.
Hajrá, sok sikert.
Örülök, hogy te még mindig nem fáradtál, bele ebbe a baromságba, s képes vagy és képes leszel 801.-szerre, 802.:szerre stb. is elmondani ugyanazt.

Részemről ennyit akkor erről a :koronavirus: topicról. Elég nekem enélkül is az elmebaj sűrűjében lennem.
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Pedig jó lett volna,ha elolvasod a cikket,mert akkor értetted volna azt,hogy miröl is akartam beszélni fentebb...Meg milyen mentalitásrol...Ami mentalitást ugye énis a magaménak vallok...Ezért is linkeltem be a cikket...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Elolvastam akkor.
De sokra nem mentem vele...nem tudom mit vallasz ebben magadénak...mikor akarsz te Balira utazni? :D
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Nem akarok Balira utazni, csak kicsit túl gyakran olvasom mostanában, hogy úgy akarják zsarolni az embereket sokfelé az elmebajjal,mint ahogy az a fenti cikkben is le van írva...Miszerint ha nincs letesztelve, beoltva valaki, AKKOR NEM UTAZHAT/NEM MEHET IDE VAGY ODA...Na...ERRE írtam azt,hogy LE KELL AKKOR TRÁGYÁZNI AZ ILYEN HELYEKET MÁR CSAK ELVBÖL IS,AZTÁN ENNYI...Mint ahogy akkor a turisták is teszik Bali esetében...Aztán ha mindenki így tenne,alighanem hamar vége lenne ennek a "rendkívül halálos járványnak"... NEM RÓLAD beszéltem szokás szerint,hogy KÉNYTELEN VAGY maszkban utazni a BKV-n,mert másképpen nem érnél be a munkahelyedre...Viszont amennyiben CSAK azok utaznának ilyen feltételekkel a BKV-n, akik MUNKÁBA JÁRNAK VELE, szerintem hamar csődbe jutna az egész vállalat...És kénytelen lenne előbb-utóbb eltörölni a maszkviselési kötelezettséget...Csakhát ugye ahhoz nem ilyen birka, mindent elfogadó,mindenbe beletörődő nép kellene,mint amilyen többek között a magyar is...
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Én meg eleve a munkám miatt nem tudom kikerülni. Ha pl határátlépéshez kötelezővé teszik, akkor vagy beoltatom magam, vagy haza jövök krumplit kapálni.
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Nektek is feltűnt, hogy amint kész az oltás hirtelen előkerül a vírus egy sokkal veszélyesebb mutációja? Elég érdekesen tudott időzíteni..
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

:D
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Válasz küldése