Mi a véleményed a koronavírusról?

NyűgösFred
Nem: Férfi
x 43
x 7
Kapcsolat:

Re: Mi a véleményed a koronavírusról?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Ez már a történet megkoronázása. Végre egy kiváló vírusszűrő. :)

NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

https://youtu.be/ZP0_vPoHJqM?t=3621

Ezt kukkantsátok! A járvány elő van írva és a rászoktató gyakorlatok is. És ez a néni elég hitelesnek tűnik.

Tessék az emlegetett doksika: https://apps.who.int/gpmb/assets/annual ... t_2019.pdf

Érdekes mód a WHO domainen. :D

Az említett 39 oldal fordítása és nem valahonnan bemásolom, mert akkor én sem hinném el, rátoltam a google fordítót mert az én angolom ehhez kevés:
Haladási mutató (k) 2020 szeptemberéig
• Az Egyesült Nemzetek Szervezetének főtitkára a WHO főigazgatójával és a humanitárius ügyekért felelős főtitkárhelyettessel megerősíti a koordinációt, egyértelmű szerepeket és felelősségeket, valamint az összehangolt Egyesült Nemzetek időszerű kiváltó okait határozza meg. A nemzetek rendszerszintű reagálása a különböző országokban bekövetkező egészségügyi vészhelyzetekre, valamint az egészségügyi és humanitárius vészhelyzetekre.
• Az Egyesült Nemzetek Szervezete (a WHO-t is beleértve) legalább két, egész rendszerszintű képzési és szimulációs gyakorlatot folytat, amelyek közül az egyik letális légúti kórokozó szándékos elengedését fedezi.
• A WHO célkitűzéseket fejleszt a nemzeti, nemzetközi és multilaterális fellépések mozgósításához a járványok korai szakaszában, hogy kiegészítse a járvány későbbi és előrehaladottabb szakaszainak meglévő mechanizmusait az IHR alapján (2005).
• Az ENSZ főtitkára magas szintű párbeszédet hív össze Egészség, a biztonsági és külügyi tisztviselők annak meghatározása érdekében, hogy a világ hogyan tudja kezelni a halálos légúti kórokozó-járvány veszélyét, valamint kezelje a betegségek kitörésére való felkészülést összetett, bizonytalan körülmények között.

Végső célok: Nincs kétértelműség vagy késedelem az Egyesült Nemzetek rendszerszintű válaszában egy globális egészségügyi vészhelyzetre. Világos szabályok, szerepek és felelősségek vannak egy kijelölt vezetővel együtt, aki felhatalmazást kap a hatósággal a rendszer egészére való koordinációra, és tapasztalattal rendelkezik a globális válasz vezetésében rendszeres szimulációk vagy tényleges események révén. A WHO gyorsan mozgósíthatja az országokat és a partnereket egy járvány vagy egészségügyi vészhelyzet idején.
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

https://www.portfolio.hu/uzlet/20201222 ... tdiscovery

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20201 ... tdiscovery

Na, ebben persze élen járunk...csak csendesen megjegyezném: nincs mindenkinek okostelefonja...
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Igen, tudok erről.
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Figyelj Sam, te nem vagy jobb angolban, hogy le tudnánk ezt teljesen fordítani?
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

NyűgösFred írta: 2020. december 28. 21:33 Figyelj Sam, te nem vagy jobb angolban, hogy le tudnánk ezt teljesen fordítani?
Nem, én csak enni, inni meg aludni tudok angolul - ahogy mondani szokás.
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Pedig azért valljuk be ez itt most eléggé hitelesnek és hivatalosnak tűnik, megérne egy misét.
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Meglehet, de sajnos ehhez nem én vagyok a megfelelő ember, bocsi... :s:
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Jesszusom! Én szeretem a viccet, de ez már fááááj!!!

youtu.be/ONK0LdTHN9c
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Nem tudom,hogy ki,hogy van vele,de ha én BÁRHOL meglátok valahol egy MASZKOS FIGURÁT, továbbra is az agybaj kerülget,és legszívesebben őrjöngeni támadna valahogy mindig kedvem...És ez valszeg így is marad mindörökre...Felőlem aztán mutogathatják még az atyaúristent is maszkokban a nap minden percében, évszázadokon keresztül...Akkor sem fogom SOHA elfogadni NORMÁLIS DOLOGNAK az elmebajt...És továbbra sem fogok soha maszkot hordani,sehol...(Mint ahogy most sem teszem,a mai napig sem...) Szóval tőlem valszeg még a minden propagandista agymosó legfőbb mestere, Dr Goebbels is a haját tépné rendszeresen...És teljes kudarcként élné meg a munkásságát...Viszont elég szomorú az,hogy a birkatömeg számára mára már "teljesen természetes" dolog lett az,hogy maszkos bohócok lettek egyik naprol a másikra...Dehát ugye a birkák azok birkák...Én nem vállalok velük soha,semmilyen közösséget...
Válasz küldése