Mi a véleményed a koronavírusról?

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

Re: Mi a véleményed a koronavírusról?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

https://168ora.hu/itthon/oltas-harmadik ... rus-197814 Ennek a sz.rházinak kellett volna azt a kiizélt anyját beoltani még időben valamivel és minnél többször azon okbol,hogy nehogy a világra hozzon egy ilyen elmebeteg állatot...De mivel annak idején ez a dolog sajnos kimaradt, hát hallgathatjuk akkor a pofáját manapság...Meg az okoskodásait, hogy ki mindenkit kéne oltani minnél hamarabb...

Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://liner.hu/aki-nem-oltatja-be-mag ... koltseget/ Rendben...Már küldhetitek is az aláírni való okmányokat...Meg mellé akkor az igazolást is,hogy:"Ez a személy az okmány aláírásának pillanatátol MENTESÜLT MINDENFÉLE víruskorlátozástol, maszkviselési kötelezettségtöl,kijárási tilalomtol, és oltástol"...Várom a szükséges papírokat! Küldjétek minnél hamarabb...
NyűgösFred
x 43
x 7
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Amit ezek művelnek...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://indirekt.hu/cimlap/szikora-robe ... -vezereit/ Na...Akkor ennyit a szikorárol is, mint annyi más celebganérol is...Én nem tudom,hogy ezek pénzért adják el a lelküket az ördögnek,vagy valami drogot etetnek velük? Vagy vénkorára hülyült meg ez is? Tiszta bolondokháza már ez a világ...De tényleg...(Fogod magad szikora, és beoltatod MAGADAT,aztán ennyi...TE akkor védett leszel a "vírus" ellen, másokhoz meg semmi közöd,meg ne is foglalkozz vele,hogy oltatnak-e vagy sem...TE CSAK A SAJÁT DOLGODDAL FOGLALKOZZ...Úgyhogy nyugodj le kérlek...)
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Amikor felszállok egy repülőgépre, és rábízom egy ismeretlen pilótára az életem, vagy egy vonatvezetőre, vagy egy buszvezetőre, vagy egy taxisra, akkor tudom, hogy annak van kellő ismerete, tudása, ezáltal biztos jogosultsága arra, hogy vezessen, több hónapon/éven át tanulta, tudja, gyakorlata van benne - jó esetben több éves, vagy több évtizedes - de mindenképpen van MÚLTJA, KELLŐ TAPASZTALATTAL rendelkezik azon a téren.

De hol van KELLŐ TAPASZTALATUNK az új vakcinával kapcsolatban?

Ha halálos beteg lennék, nem 99 évesen, és adnának valami oltást, hogy esetleg van némi esélyem, hogy felgyógyulok, az más. De így? Mi a garancia arra, hogy egészséges vagyok, s nem lesz tőle semmi, de semmi bajom sem azonnal, sem hosszabb távon ?

Tudjuk, hogy MINDEN gyógyszer, tápszer, adalékanyagok stb. évek/évtizedek hosszú laboratóriumi kísérletezéseinek eredménye...de még egy szappant, vagy sampont,vagy egy nylon zacskót, amibe a szendvicsünket tesszük, vagy egy serpenyőt, amiben a vacsoránkat sütjük is éveken át vizsgálnak, mielőtt piacra dobnak.
S akkor sem biztos, hogy minden mellékhatástól mentesek, hogy senkinek nem lesz tőle semmi baja.

Volt idő, amikor még az emberek nem ismerték, de már ették a mindenféle bogyókat, gombákat... kiderült egy idő után, hogy melyik ehető és melyik nem...pontosabban, mindegyik ehető volt, csak az nem volt mindegy, hogy meddig élt utána az illető miután megette, vagy mennyire lett rosszul tőle...és persze lehet hogy a Jóska túlélte, a Gazsi mégis belehalt ugyanannyiba, vagy kevesebbe...

Lehet túl sok krimit olvasunk, ami "emberkísérletekről" szól?
Hol vannak dokumentálva a többszáz/többezer laboratóriumi kísérlet eredményei, miszerint akárhány %-ban biztonságos?
Tudtommal egyetlenegy olyan gyógyszer, vagy gyógyászati készítmény sem létezik, amelyiknek ne lenne "valamennyi", de dokumentált, számokkal bizonyított mellékhatása...

S ekkor egy olyan oltásban bízzunk meg vakon, amelyik még csak gyerekcipőben jár?
Amelyért a Szikora Robi imádkozott nap, mint nap március óta, hogy legyen???
Akkor, amikor még az egészségügyben dolgozók sem akarják magukat mind beoltatni?
Ők vajon mit tudnak, amit mi - földi halandók - nem?

Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2021. január 4. 18:39Rendben...Már küldhetitek is az aláírni való okmányokat...Meg mellé akkor az igazolást is,hogy:"Ez a személy az okmány aláírásának pillanatátol MENTESÜLT MINDENFÉLE víruskorlátozástol, maszkviselési kötelezettségtöl,kijárási tilalomtol, és oltástol"...Várom a szükséges papírokat! Küldjétek minnél hamarabb...
Nem hinném, hogy az, aki nem oltatja be magát, az mentesülne a korlátozások alól...sőt...hát azok lesznek a potenciális fertőzésforrások...a veszélyforrások...hisz nincs beoltva sem, terjeszti a vírust...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

És? Itt van már a "várva várt" vakcina, nem? A "védőoltás"... Akkormeg mi jelentősége van annak a továbbiakban, hogy ki terjeszti a vírust,meg ki nem? A rinyálók szúrassák a hátsójukba a " védőoltásukat", aztán nem kell akkor már félniük a további vírusterjesztőktöl...Akik meg tesznek erre az egész "világjárványra", azok meg hadd élhessék már az életüket nyugodtan, úgy,ahogy azt ők akarják..." Védőoltás" nélkül...Meg korlátozások,maszkozások nélkül...Aztán ha meg elkapják a "koronavírust", akkor az meg legyen akkor az ő bajuk...KIZÁRÓLAG...Hát...Egy NORMÁLIS világban így kéne mennie ugye a dolgoknak, nade hol normális már ez a mai világ? Makkegészséges(!!) emberekre KÉNYSZERÍTENEK ugye az akasztófavirág politikusok bohócmaszkokat, kijárási tilalmakat, meg " védőoltásokat"? És senki nem kérdezi meg ezeket a tetveket, hogy DEHÁT MIÉRT IS? Meg MIRE FEL? Akinek félnivalója van a vírustol,akkor AZ védekezzen, van már vakcina is szabadon, mi a lópénisz már az,hogy ÉN BAROMKODJAK pl.bohócmaszkokban,meg szúrassak magamba mindenféle FELESLEGES meg káros vegyi löttyöt,mert valami 80 éves,vén, leépült szervezetü papa vagy mama FÉLTI AZ ÉLETÉT EGY NÁTHAVÍRUSTOL? NEKEM mi közöm van mindehhez????? És akkor ugye az akasztani való politikusok elhitetik a jónéppel,vagy legalábbis próbálják elhitetni,hogy mindez egy NORMÁLIS ÁLLAPOT...Vagy legalábbis annak kéne lennie...Hát nem az pedig! Egy ELMEBETEGSÉG ez az egész,ami megyen már egy éve vírusügyekben is ebben az országban...(Hogy más témát már ne is említsek...) És éppen ezért én a továbbiakban is leizélek MINDEN rendelkezést,"törvényt",és jogszabályt "koronavírus" ügyben...Mert elmebetegek,meg rohadt lelkületü aljasok "törvényei" engem nem érdekelnek soha...Egyedül csak a JÓZAN ÉSZ törvényeit tartom be mindig...És a NORMALITÁS elveit...De sajnos ezekböl a dolgokbol a mai világ igen nagy hiányokat szenved...De ahogy mondani szokás, ez akkor már nem az én saram...Meg nem az én felelősségem...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.napi.hu/magyar_gazdasag/kor ... 21268.html Mivel én nem vagyok elmebeteg vírusrettegő,sem megvezetett birka, így akkor látom azt,hogy mint ahogy az várható is volt, ez az egész baromkodás valójában a pénzröl,a pénzröl,a pénzröl,a pénzröl, és a pénzröl szól, úgyhogy ne erölködjetek már annyit ti aljas,senkiházi,moslék rohadékok, mondjátok meg,hogy mennyi az ára a kibaszott oltásotoknak, befizetetem akkor az adott összeget, végülis fizetek már pont elég adót,áfát,illetéket azért,hogy tudjatok továbbra is ingyenélni ti köpedék,aljas tetvek, egy adóval több vagy kevesebb már olyan sokat nem számít...Szóval számlázzátok ki a kibaszott oltásotok árát, kifizetem,aztán menjetek a
picsába a lóhugyotokkal egyetemben...Nem szükséges feleslegesen hülyíteni minden embert csak azért,hogy megszedjétek magatokat ezzel a "kötelező oltás" baromsággal,ti anyab.szó ganajok...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Pfffff...ez akkor sem volt szép, ha itt bármit ki lehet mondani...(nem a vélemény, a stílus.)
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

És amit az a trágya nyilatkozott a cikkben, AZ SZÉP VOLT? Nézd fordítva a dolgot...Hogy annak a ganénak a nyilatkozata MILYEN REAKCIÓT ÉRDEMELT VOLNA szerinted? Engedelmes bégetést? Vagy lelkes bólogatást? Sajnálom,de én nem vagyok bárgyú birka...
Válasz küldése