Zenélde

Társalgás kötetlenül
Titusz
Nem: Férfi
x 21
Kapcsolat:

Re: Zenélde

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Nekem még a "Margitszigetes" epizód is nagyon tetszett a sorozatbol...Az különösen hangulatos volt...De a többi részért már annyira nem lelkesedtem soha...Minek ciki amúgy manapság már ez a sorozat? Szerintem nem ciki...

Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Persze...Azt minden okos fiú tudta akkoriban,hogy "feleségnek való" lányt NEM a házibulikban érdemes keresni...Meg nemis a diszkókban...De azért próbálkozni lehetett...Persze voltak akkoriban sokan,akik tényleg csak egyéjszakás kalandokat kerestek az ilyen helyeken...De én nem tartoztam sohasem ezek közzé...
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Azt hiszem, leginkább Bodrogi és Pécsi Ildikó együttes alakítása miatt tetszett nekem leginkább az egész sorozat.
Meg Emődi örökös "szenvedése"... bár a valóságban, ha az én párom lenne, azt hiszem idegesítene egy ilyen pasas...

Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Miért ciki manapság?
Hát mifelénk lehet, hogy régen is az volt...mert hogy milyen baromság, meg nem életszerű, meg "nemár' neked ez tetszik?", a valóságban ilyen nem is lehetne, hogy egy ilyen kis könnyűsúlyú leányzó majd elbánik egy egész csapat rosszfiúval...stb.stb.

Linda sikításaitól mondjuk én is kivoltam.

Meg aztán hogy megjelent Linda (talán több) lemeze is...az szerintem is nagy gáz volt...Szikora - nálam akkor ásta el magát végleg, bár a közös számuk a legjobb - s szerintem Görbe Nóra pedig egyáltalán nem tud énekelni.
Szóval a sorozat nekem tetszett, de a dalolást hagyhatta volna.

Egy kis ízelítő a dalaiból:

youtu.be/gL8uvQ5rTJg

youtu.be/w8Te76OKKwY

youtu.be/5FKreQtdNhg

youtu.be/02-QuZjLfkM

(S egyébként miért pont ez a két része tetszett legjobban? A "Piros, mint a Kármin", meg a "Panoptikum"-os részére nem emlékszel?)
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

De...Azok a részek is tetszettek,meghát a többi is, csak ugye a fentebb említett két rész az különösen a kedvencem a mai napig is...Amúgy kedvelem ezt a "Linda" sorozatot a mai napig is...Mivel árad belőle ugye mindig a 80-as évek sajátos hangulata...Aztán meg hogy nem életszerű? Hát nem az, valóban...Nade ha így nézzük a dolgot, ugyan melyik "harcművészetes" film életszerű? Egyik sem az...De gondolom azok az illetők akik "lenézték" a Linda sorozatot, egy "Bruszli" filmtöl már teljesen el voltak alélva, ugye? AZ már mindjárt "életszerű" volt szerintük,igaz? Hogy egy 50 kilós kis kínai manusz pillanatok alatt lever féltucat, másfél mázsás ellenfelet is? Herélt hangu visítások közepette? Nekem mondjuk inkább a Bruce Lee filmek voltak a nevetségesek, nemis annyira a Linda...A Linda életszerűtlensége a "bruszli" filmeknek még a közelébe sem ért...Viszont annak örülök,hogy a Görbe Nóra "énekesi karrierje" szörnyű bukással zárult...Gondolom ez jó lecke volt neki azon téren,hogy a helyére tegye egy kicsit magát...Nehogy túlságosan elszaladjon vele a ló...
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Bikini: Óriások és törpék

youtu.be/SlZ8OhYGAoM

Bikini: Ezt nem tudom másképp mondani

youtu.be/qRN4hztTXZs

És az a bizonyos koncertfelvétel:

youtu.be/EMx1aUHNz10
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

youtu.be/Mof-VVjfqCI Bikini:Lóhere...Éshát ugye ha már Bikini, akkor ez a szám se rossz ugye...
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

youtu.be/th-nIya1OSU Kistehén:Ezt is elviszem magammal...
Greentiger51

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Greentiger51 »

Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

youtu.be/NHydngA5C4E Madonna:The power of good-bye...Ez is egy örök kedvenc...
Válasz küldése