Budapest

Titusz
Nem: Férfi
x 17
Kapcsolat:

Re: Budapest

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Igen...AZ a hely kell nekem, ahol fel kell menni a HÉV-hez,és ahol ugye a butiksor is van...Ami butikok előtt hajdanán annyit ácsorogtam,meg nézelődtem...Dehát tudod te,hogy melyik helyröl beszélek...Na AZ a pont merre van az eredeti régi képen?

Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Már írtam kétszer is pedig.

Ha jól látom, a fehér háztól jobbra van 7 db fehér (villany)oszlop. Szerintem ott lenne/van a hév vonala/végállomása. A lejáró az innen nézve talán a 2. v. 3. oszlopnál lehet.

A butiksor tehat az oszlopokkal egy vonalban, attól kissé balra van.
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Rendben...Akkor csak sikerült egyértelműen betájolni a helyet...Furcsa belegondolni abba azért,hogy nem mindig olyan volt az a tájék, mint amilyenre én emlékeztem rá 1992-böl...Érdekes dolog az,hogy ilyesmibe én sose gondoltam bele...Se régen, se mostanában...
Titusz
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

youtu.be/6bl9Y2t13kc MÁV-HÉV H5-ös vonal Batthyány tér-Szentendre viszonylat...Látod Szami,azért csak akadnak dolgok, amik nemsokat változtak Pesten az elmúlt évtizedek alatt...Pl.a jelek szerint a szentendrei HÉV vonala is ilyen lehet...És az azon való utazás is...Hm...Miközben nézem ezt a videót, szinte a 30 évvel ezelőtti időkben érzem magamat...A vonal mentén található tereptárgyakra ugyanis szinte mindre emlékszem évtizedek elteltével is...És az utazás "hangulata" is szinte egy az egyben a régi, a jelek és a videó után megítélve a dolgot...
Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Válasz küldése