Csodálatos Univerzum, avagy csillagászat mindenkinek

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

Re: Csodálatos Univerzum, avagy csillagászat mindenkinek

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Ó...Hát akkor bocsi...A jelek szerint összekevertem akkor a dátumokat...És 2001 helyett 1991- re emlékeztem akkor tévesen a cikkböl...De így akkor már nyugodtabban vagyok...Szóval akkor ha majd feljutok valamikor Pestre 30 év után újra,akkor megnézzük majd ezt a tanösvényt is többek között..Nem fogom elfelejteni...

Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Hallottad már azt az elméletet Szami,hogy a dinoszauruszok kihalását egy ASZTEROIDA BECSAPÓDÁS okozta állítólag? Én mondjuk valahogyan ebben sem tudok hinni...Mivel már első hallásra is baromi hülyeségnek hangzik...Azt azért semmilyen régészeti lelet nem támasztja szerintem alá, hogy a dínók 1-2-3-10 év alatt pusztultak volna ki...Hirtelen...A kipusztulás folyamata SOK ÉVMILLIÓN KERESZTÜL TARTOTT a jelek szerint, sőt,némely dinoszauruszfaj, mint pl.a krokodilok,teknősök,gyíkok,kígyók, a mai napig is itt élnek közöttünk...Sőt...Némely dinoszauruszok idővel tovább is fejlődtek ugye MADARAKKÁ...Tehát a madarak dínó ősei sem pusztultak akkor ki egykoron...Én nemis tudom,hogy sok hülye miképpen is hiszi el ezt a "65 millió évvel ezelőtt becsapódó aszteroida pusztította ki a dínókat" baromságot...Dehát ugye ettöl nagyobb marhaságokat is gond nélkül elhisz manapság rengeteg marha...Pl. a "koronavírusjárványt", a "darwini evolúcióelméletet", Einstein eszeveszett baromságait, a " minden ember egyenlő" hülyeséget, meg a hasonló dolgokat...Akkormeg ugye pont ezt az idióta aszteroidabecsapódás dolgot ne hinnék el sokan? Az emberi hülyeség és butaság,korlátoltság, az ugye örök...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Igen, hallottam.
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Ez is mind hologram, ugyebár?

youtu.be/3QlIN5bnzFE
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

És ugye tegyük hozzá azt is,hogy a hologram az ugye MINDIG anyagtalan dolog...Egy hologramnak nincs tömege,nincs súlya,nincs lendülete, mozgási energiája,perdülete...De az anyagnak ugye van...Szóval én megintcsak azt mondanám most is,mint amit Einstein,Darwin baromságai esetében...Hogy az egy dolog,hogy ELMÉLETBEN valami működik, matematikailag bizonyítható, de ha egyszer az a valami SZEMBEMEGY a legalapvetőbb józan ész követelményeivel is,akkor a kutyát se kell hogy érdekeljen az,hogy milyen "egyenletek" igazolják az adott állítást...Az egyenletek azok egyenletek,a valóság meg a valóság...És ez utóbbinak kéne MINDIG elsőbbséget élvezni...Dehát persze nem egy ilyen mentalitásu világban,mint amilyen ez a mai...Ahol ugye valahogy mindig fordítva van a dolog...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.google.com/amp/s/24.hu/tudo ... allas/amp/

Persze...nem tudom, ki hogy van vele, de leshettem/leshetném...hónapok óta nem láttam derült eget. :s:
Válasz küldése