Filmajánló

Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

Re: Filmajánló

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Igen, sajnos a szinkron engem is zavart...tudod, milyen érzékeny vagyok rá. Medig jutottál vele?

Több Derrick résszel jártam úgy, hogy kicsit unalmas volt. Ez nem csak egy "megöltek valakit, nyomozzuk ki" krimi volt, hanem volt benne néhány csavar, el is gondolkoztam, hogy vajjon ki és igazából kit akar megölni.
Volt, hogy azt hittem, a manus szüleire utaznak.
(Lehet, túl sok Lawrence regényt olvastam. :D )

Másfelől vicces, hogy mennyire más volt a "vonzó, megnyerő külső" akkor, mint napjainkban. Én sem a nőt, sem a manust nem sorolnám abba a kategóriába. Persze a film 1979-es...

Titusz
Nem: Férfi
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Addig jutottam a filmmel, ameddig meg nem szólalt a Derrick meg a Harry...És mivel nem a "hagyományos" hangjukon szólaltak meg, hát...Onnantol számomra nézhetetlen volt a továbbiakban a film...Amúgy én eddig abban voltam,hogy azért tetszett neked az az epizód, mert a film elején úgy viselkedett az "ismerkedős" muki, ahogy azt szeretted volna,hogy énis viselkedjek annó az Örsön meg a HÉV-en...De akkor hála Istennek tévedtem...
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Nem tudom, miért gondolod, hogy bejött volna nekem a fickó ismerkedési stílusa...nem bírom az ilyen alakokat. Mondjuk el sem kezdtem volna vele szemezni sem...pláne nem szokásom ilyen bárgyú módon szemezni senkivel sem, mint ahogy az a csaj tette...
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Még jó,hogy eddig arrol volt szó, hogy az volt a problémád velem annó az Örsön meg a HÉV-en, hogy nem voltam az a kifejezetten "ismerkedős" típus...De ha ez akkor jobb is, ez esetben akkormeg HOGYAN tudtunk volna összejönni szerinted? Te nem mertél megszólítani, a filmben is bemutatott fazon primitív erőlködési stílusa meg ugye nem jött volna be neked sehogyse...(Szerintem is roppant szánalmas volt a pacák egész viselkedése...) Dehát akkormeg hogyan kellett volna viselkednem szerinted?
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Ez a két "szélsőség"...Te meg az a fazon...
A kettő között számtalan megoldás lett volna. :)
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Szerintem meg csak EGY megoldás lett volna...Ha TE szólítol meg BÁRMILYEN ürüggyel...Ennyi nekem már elég lett volna,hogy lépjek...De persze ezt nem tudhattad akkoriban...A Columbo filmeket amúgy kedvelni szoktad? Vagy azokat már nem annyira?
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

OFF: Tudtommal volt olyan, hogy névjegyeket osztogattál az aluljáróban...vajh mi lett volna, ha a HÉV-en IS UGYANEZZEL a módszerrel odajössz hozzám, miután érzékelted, hogy úgy nézlek, hogy a szemem majd kiesik, s kezembe nyomsz egyet, hogy ha lenne kedvem téged felhívni... esetleg megkérdezed, hogy nincs -e egy tollam, hogy felírnád vele nekem a telefonszámod?
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

ON:
Szeretem Colombo-t...jobban, mint Derricket. Mert viccesebb, bohókásabb, nem olyan komoly...

Minden részét láttam már többször.

Neked van kedvenc részed belőle?

Mivel mindig megy valamelyik adón, mostanában sokszor nézem. Van, hogy csak háttérnek, de be van kapcsolva, s mellette csinálok ezt azt.

Akárcsak Monk-ot. Őt is imádom. Ő a másik nagy kedvencem. Ma is ment két része. :D
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

A névjegyes dolog az csak jóval később jutott az eszembe...Az már csak 92 utolsó hónapjaiban volt a szokásom...Kár akkor,hogy nem hamarabb jutott az eszembe...Dehát ez van akkor...Vagy volt akkor...A Columbót én nem nagyon kedveltem, mert rettenetesen zavart a fickó egyik üvegszeme...A hátam borsódzott mindig,ahányszor csak rám nézett a Columbo azzal az iszonytató üvegszemével a képernyőn keresztül...Aztán meg még ugye rám mondják mindig,hogy "élettelen,hideg,kegyetlen" tekintetem van...
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Meg ugye én amúgy sem szerettem soha az olyan krimiket, ahol már a film elején tudni lehet azt, hogy ki a gyilkos...
Válasz küldése