Filmajánló

Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

Re: Filmajánló

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Titusz írta: 2020. szeptember 27. 14:52A hátam borsódzott mindig,ahányszor csak rám nézett a Columbo azzal az iszonytató üvegszemével a képernyőn keresztül...Aztán meg még ugye rám mondják mindig,hogy "élettelen,hideg,kegyetlen" tekintetem van...
:smile-big: :smile-big: :smile-big:
Jaj, ezen nagyon jót nevettem!!! Tényleg potyognak a könnyeim!

Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2020. szeptember 27. 14:55 Meg ugye én amúgy sem szerettem soha az olyan krimiket, ahol már a film elején tudni lehet azt, hogy ki a gyilkos...

Jó, de ugye ebben nem is az a pláne...különben meg Monk-nál is tudjuk...ott nem zavar?
Titusz
Nem: Férfi
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Monkot én nem a történet "krimiszála" miatt szerettem nézni,hanem azért,mert a karakter olyan flúgos volt,mint amilyen énis vagyok...De szerintem a legtöbb részben amúgyis csak a film végére derült ki,hogy ki a gyilkos...Szerinted nem?
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Meg ugye a Monkban ott volt az a "Sharona" nevü hölgyemény is mindig...,(Legalábbis az első évadban...)Vadító öltözetekben...Hm...
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Van, hogy nem tudjuk előre, csak látjuk a gyilkosságot, de ott is sokszor tudjuk előre.

Igen, Sharona helyes csajszi.

Van egy rész, ahol elmennek valami házassági tanácsadó kurzusra, s Monknak meg kell csókolnia Sharona-t. Utána a fürdőben Monk másfél óráig mossa a száját meg a fogát szörnyülködve, a csaj pedig megsértődik, hogy ez már aztán tényleg túlzás...én azon akkorát nevettem...láttad azt a részt? Amikor Randy anyukája egy szélhámossal jön össze. Szerintem az az egyik legjobb része.

Aztán a sorozat végén hozzámegy Randy-hez. De ezt csak mondják, onnan tudjuk meg, Randyt pedig kinevezik, máshol kap felettesi rangot.

Natalie már nem tetszik?

És Monk felesége?
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Na, téged is azért szeretlek, mint Monk-ot... <3

...mert olyan flúgos vagy!
:D :wink:
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Én nem emlékszem olyan részre,ahol a Monknak lett volna felesége...Meg a többi,álltalad említett rész se nagyon ugrik be...Dehát végülis van már vagy 15 éve,hogy láttam azt a sorozatot...Konkrétan arra emlékszem főképpen, hogy a Sharona MINDIG elegáns öltözékekben mászkált minden epizódban...(Harisnya, szoknya...)A másik p.csa a későbbi részekben kinézetre mondjuk jobban nézett ki mint a Sharona, de az meg ugye mindig farmerben és egyébb, jellegtelen öltözékekben mutatkozott minden részben...Úgyhogy emiatt aztán le is szoktam idővel a sorozat nézéséröl...Lehet, ezért sem rémlenek azok a részek, amiket említettél...A Monk feleségére gondolom hasonló okokbol nem emlékszem...Bezzeg a Sharonára...Arra viszont nagyon élénken emlékszem a mai napig is...
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Monk felesége emlékképek/visszaemlékezések szintjén jelenik meg több részben is.
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

https://videa.hu/videok/film-animacio/e ... Vubizax8uH Egy bolond százat csinál...Ez a film is egy örök, klasszikus kedvencem...Már kisgyerekkoromtol...
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

https://videa.hu/videok/film-animacio/a ... uhTzHTXL5U Az őrület határán...Nem hiszem,hogy volna ember a világon,aki nálamnál jobban utálná az amerikai, "hallivúdi" filmeket, mivel ezek a filmek jórészt csak semmirevaló filmszemetek,de egyszer-egyszer valami különleges csoda folytán, vannak azért kivételek is...EZ a film akkor pont egy ilyen kivétel,mivel rendkívül magával ragadó,és hiteles történettel bír...A filmet egy II.világháborús amerikai veterán önéletrajzi elemeket is tartalmazó regényéböl készítették, szóval nem egy szirupos lányregény volt az alaptörténet,hanem jórészt a VALÓSÁG...Ha rajtam múlna a dolog,én bizony MINDEN militarista állattal végignézetném ezt a filmet...Ha az szükséges,akkor többször is...Hogy lássa azt minden idióta,hogy MI IS A HÁBORÚ igazi arca...Bár én már számtalanszor végignéztem ezt a filmet,de valahogy sose tudok ráunni...Elképesztő remekmű ez a film...És nagyon elgondolkoztató...Nem tudom,hogy miért,de én ahányszor csak végignézem ezt a filmet, valahogy MINDIG ezek a gondolatok jutnak az eszembe a film végére:"A dicső emberi faj...A világegyetem egyetlen értelmes,intelligens faja...A teremtés koronája...Hát igen...Mi is lenne ezzel a világgal,ha nem így lenne a dolog? Ilyen variációba jobb bele se gondolni"...
Válasz küldése