Lőrincz L. László, avagy Leslie L. Lawrence

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

Re: Lőrincz L. László, avagy Leslie L. Lawrence

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Samantha írta: 2020. július 22. 22:50 Évekkel ezelőtt találtam ezt az írást, akkor is jót mosolyogtam rajta. Mivel azóta már vagy 10 év eltelt, (az írás 2011 márciusi) csak nőtt a regények, és az áldozatok száma, szóval lehetne még mit hozzáadni.
Én mindenesetre jót mosolyogtam rajta:

Hányan és hogyan haltak meg Lőrincz L. László könyveiben?

https://www.google.com/amp/s/konyves.bl ... 3flayout=5
Azért valaki azt is összeszámolhatná majd valamikor,hogy az L.L.L. regényekben hány hölgyemény került lepedőre a különböző főhősök közreműködésével...100? Vagy 200? Vagy még több? Mondjuk ha ezt a vonalat hanyagolta,vagy kihagyta volna Laci bácsi, az szerintem sokat javított volna a művei hihetőségén...És életszerűségén...

Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Titusz írta: 2020. július 23. 09:44
Samantha írta: 2020. július 22. 22:50 Évekkel ezelőtt találtam ezt az írást, akkor is jót mosolyogtam rajta. Mivel azóta már vagy 10 év eltelt, (az írás 2011 márciusi) csak nőtt a regények, és az áldozatok száma, szóval lehetne még mit hozzáadni.

Azért valaki azt is összeszámolhatná majd valamikor,hogy az L.L.L. regényekben hány hölgyemény került lepedőre a különböző főhősök közreműködésével...100? Vagy 200? Vagy még több? Mondjuk ha ezt a vonalat hanyagolta,vagy kihagyta volna Laci bácsi, az szerintem sokat javított volna a művei hihetőségén...És életszerűségén...
Elolvastad amit fellinkeltem?

Nos, az is benne van...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2020. július 23. 09:44

Elolvastad amit fellinkeltem?

Nos, az is benne van...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz, a "Sziget a ködben" hogy tetszett?

Eddig nem is mondtad, hogy azt is olvastad...gondolom Viorica miatt. (Hogy nekem mennyire nem szimpi az a "csaj" :) )
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Igazad van, tényleg benne volt a cikkben a "hölgykalandok" száma is... De mentségemre szolgáljon a dolog,hogy én a cikkböl igazábol csak a táblázatot tanulmányoztam át, mivel az kötötte le teljesen a figyelmemet...A "Sziget a ködben" az nem volt rossz könyv, és még úgy-ahogy hihető is volt a történet...Bár minden L.L.L. könyv ilyen volna...Persze én veled ellentétben csak néhány L.L.L. könyvet olvastam, de azok között dobogós helyen szerepel szerény meglátásom szerint ez a könyv...Lehet,hogy nemsokára rászánom magamat, és újraolvasom majd...A kolostoros L.L.L. könyvekkel meg majd télen fogok megküzdeni...Azért a nyár közepén nincs sok hangulatom fagyos himalájai télben játszódó könyveket olvasni...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Az a "Viorica" amúgy nekem sem volt túl szimpatikus szereplő sose...Ha kimaradt volna Laci bácsi könyveiböl, szerintem senki nem vesztett volna semmit se...Mivel valahogy túl hihetetlen és túlságba is erőltetett volt a figurája...Neked miért nem volt szimpatikus?
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

A "Sziget a ködben" amúgy a HANGULATA miatt tetszett nekem főképpen...Meg a helyszín miatt...Tudod,hogy nagyon kedvelem az egy helyen játszódó, kevés szereplős könyveket...Éshát ugye annyira nemis vitte túlzásba ebben a könyvben L.L.L. a párbeszédeket se...Jól láthatóan nagy gondot fordított a leíró részekre, és ezek egész hangulatosra is sikeredtek...Úgyhogy a regény végén már egyenesen sajnáltam,hogy úgymond "felszállt a köd"... Maradhatott volna egész végig is,olyan hangulatos volt a ködös idő leírása a tengeri olajfúrótornyon...
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2020. július 23. 20:00 Igazad van, tényleg benne volt a cikkben a "hölgykalandok" száma is... De mentségemre szolgáljon a dolog,hogy én a cikkböl igazábol csak a táblázatot tanulmányoztam át, mivel az kötötte le teljesen a figyelmemet...A "Sziget a ködben" az nem volt rossz könyv, és még úgy-ahogy hihető is volt a történet...Bár minden L.L.L. könyv ilyen volna...Persze én veled ellentétben csak néhány L.L.L. könyvet olvastam, de azok között dobogós helyen szerepel szerény meglátásom szerint ez a könyv...Lehet,hogy nemsokára rászánom magamat, és újraolvasom majd...A kolostoros L.L.L. könyvekkel meg majd télen fogok megküzdeni...Azért a nyár közepén nincs sok hangulatom fagyos himalájai télben játszódó könyveket olvasni...
Több könyve van ilyen, vagy hasonló színvonalú. Ha meleget akarsz, van Nágaföldön játszó története is. :D

Téged is el szokott kapni a regények hangulata ilyen szinten? Én mindig fázom, ha himalájai történetet olvasok. :D
Samantha
Nem:
x 11
x 23
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2020. július 23. 20:06 Az a "Viorica" amúgy nekem sem volt túl szimpatikus szereplő sose...Ha kimaradt volna Laci bácsi könyveiböl, szerintem senki nem vesztett volna semmit se...Mivel valahogy túl hihetetlen és túlságba is erőltetett volt a figurája...Neked miért nem volt szimpatikus?
Az a Viorica... hát szerintem is nagyon erőltetett figua. Valahogy szerintem nem igazán illik bele egyik történetbe sem. Mégis több helyen szerepelteti. Olyan kakukktojás az a nő. Rejtélyes csábítónak akarja beállítani, de "túl van tolva", így már idegesítő a jeleléte, rádásul Leslie bármelyik partnernője jobb volt ennél a nőszemélynél...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Jaj Szami...Nemis mondtad eddig azt,hogy a "Gyilkos járt a kastélyomban" az nem "Leslie L. Lawrence" kaland...Hanem csak egy "közönséges" krimi...Nemrég a kezembe került a regény,aztán meg hiába kerestem benne a "rettenthetetlen,nőknek ellenállhatatlan, híres Leslie L. Lawrence-t", meg a nevezetes "38-as smith and wesson-ját", valahogy nem találtam sehol sem őket...Úgyhogy a biztonság kedvéért meg is néztem egy párszor a könyv elején a szerző nevét,hogy valóban L.L.L. művet tartok a kezemben? De aztán mindig kiderült az,hogy igen...Ez azért kicsit meglepő volt valahogy...El kell,hogy ismerjem...
Válasz küldése