Lőrincz L. László, avagy Leslie L. Lawrence

Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

Re: Lőrincz L. László, avagy Leslie L. Lawrence

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Ne aggódj, nem lesznek emiatt álmatlan éjszakáim. :D

Te is ajánlottál már nekem olyan könyvet, ami meg nekem nem jött be.

Titusz
Nem: Férfi
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Na..."A láthatatlan kolostor" eddig még nagyjábol olyan, mint amilyenre számítottam...A sok-sok leírással és a viszonylag kevés párbeszéddel...A könyv első oldalai különösen ütősek azzal az éjszakai autós eltévedéssel az esőben...Én azt se bántam volna, ha a könyv további részei is ezt a vonalat követték volna egész végig...A csuda tudja,hogy miért, de az ügyeletes "párductestű szuperhölgyek" elmaradhatatlan felbukkanása a regény lapjain mostanra,sok-sok L.L.L. regény után viszont már a kissé bosszantó kategória volt a számomra...A jelek szerint tényleg nincs akkor olyan "Lawrences" történet,ahol ez a (Amúgy a történet szempontjábol szinte mindig teljesen felesleges...) szál kimaradna...Dehát ha egyszer EZ KELLETT Laci bácsinak is,meg az olvasóinak is a nőket érintő komplexusaikra? Akkor ezzel a vonallal sajnos együtt kell élni...De ezeket az apró negatívumokat leszámítva, eddig egész hangulatos ez a most olvasott könyv...De majd kiderül idővel,hogy milyen lesz a folytatás...
Titusz
Nem: Férfi
x 17
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Na...Elértem a könyvben odáig sikeresen,hogy Laci bácsi eljut a Skót felföld után Ladakhba is...Eddig nem rossz a történet, de Cooley meggyilkolásának, és a LEPEDŐK MÖGÜLI ELTÜNÉSÉNEK a rejtélyét mintha kicsit túl gyorsan lépte volna át Laci bá...Vagy csak kissé figyelmetlen lettem volna az olvasásban? Én seholse találtam eddig olyan részt,ami azt taglalta volna,hogy HOVA TŰNT A LEPEDŐK MÖGÜL Cooley holtteste? Vagy hogy később megtalálták volna valahol...A szörnyű események után egy kis kedélyes társalgás a szereplők részéröl,aztán a következő fejezet már egyböl a Himalája vidékén játszódik...Valahogy olyan fura nekem ez az egész dolog...És feltűnően következetlen...
Samantha
Nem:
x 6
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Azt hiszem, ideje újraolvasnom. :D
Válasz küldése