Az emberi hülyeség határtalan...

és gondolatok...
Samantha
Nem:
x 10
x 22
Kapcsolat:

Re: Az emberi hülyeség határtalan...

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Még az is lehet, hogy fel sem fogta agyilag. S csak befeküdt a gyerekek mellé naívan, jatékból, jatszani s eszébe sem jutott, hogy ez félreérthető. Passz.

Erről jut eszembe: hallottam, hogy már a Mikulas sem ültetheti a gyerekeket az ölébe, nehogy pedofília gyanúja merüljön/merülhessen fel.

Titusz
Nem: Férfi
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Most nem azért,de szerintem ezt a pedofília dolgot is erősen túl szokták tolni manapság,mint ahogy MINDEN MÁST IS ugye...Úgy mondom ezt,hogy közben tudom azt jól,hogy miröl beszélek...Ugyanis engem kb.10 éves koromtol fölfelé, szinte egész végig "zaklattak" ilyen módon a tanárnőim...A szünetekben,a tanári szobákban,az osztálykirándulásokon gyakran ölelgettek,puszilgattak,simogattak,meghát némelyik még ugye benyúlt a sliccem mögé is egyszer-kétszer...Sőt...Volt olyan is,hogy az osztálykiránduláson a tanárnőnkkel aludtam egy ágyban, meg szobában...(Persze nem történt semmi "olyan" dolog, mivel még vagy 12 éves voltam csak...) Szóval voltak akkor tapasztalataim annó pedofília ügyekben,de a mai napig is azt mondom,hogy EZ DOLOG CSAK A JAVAMRA VÁLT...Mivel olyan önbizalmat,egót adott nekem egy életre,ami ugye még így,a neten keresztül is szinte "perzselni" szokott...(Sok neten megismert hölgy írta már ezt nekem az idők folyamán...) Szóval mondom,NEKEM semmi bajom nincs önmagában nézve a pedofíliával...Amennyiben ez nem ERŐSZAKOS jellegü dolog...De persze ha valakit lányként kerülgetnek a tanárai,meg így erőszakoskodnak vele,az természetesen már más téma...Azt énis aláírom,hogy az már tényleg büntetőjogi kategória...Nade melyik kisfiúnak ne tetszene az,ha a TANÁRNŐI odavannak érte? Volna olyan kisfiú? (Persze most "tanárnőn" nem holmi hellerágnes féle vén,undorító szipirtyókat értek...Hanem csinos,izgató hölgyeket...)
Samantha
Nem:
x 10
x 22
Kapcsolat:

• Idézés

Ezzel nem teljesen értek egyet, - nem minden kisfiúnak tesz jót, ha egy nő "molesztálja" - de nincs kedvem a témáról vitázni. Mondtam régen is, hogy egy tanárnak/tanárnőnek illene viselkednie, TANULJÁK, hogy bizonyos dolgokat hogy kell kezelni...nem, nem érdekel, hogy mekkora vonzerőt gyakorol rá valaki...egy felnőtt nőnek egy 10 éves kisfiúra gerjednie ha nem is beteges, de nem normális. (Van különbség? ) S ne írd le újra kérlek, hogy de neked már annyi idősen is mekkora szexuális vonzerőd volt, meg ez meg az...amelyik nő nem képes megmaradni veszteg a bugyijában egy kisfiú szexuális vonzerejétől (!?) azt én mélyen elítélem...és nincs "szolíd" zaklatás...az is zaklatás ugyanis.

Ezen felül kifelejtetted azt a helyzetet, amikor hímnemű - direkt nem férfit mondok - zaklat kisfiúkat. Akár erőszakos, akár szelíd módon...az ilyen férfiakról gondoskodnék, hogy soha többé ne álljon fel nekik...ne maradjon ami felállhatna...a lányokat zaklatókról ugyanez a véleményem természetesen...
Samantha
Nem:
x 10
x 22
Kapcsolat:

• Idézés

Nem fogjátok elhinni mit láttam! Azért akadnak hülye emberek Pesten.

Ma egy fazont hegesztőmaszkban láttam. (Vagy sisak, vagy mi az.) Az utcán sétálni!!! Nem, nem hegesztett valahol.

Egy-egy plexi teljes arcot eltakaró maszkot is láttam olykor, meg rendes vegyvédelmi maszkot, - hirtelen egy háborús filmben éreztem magam a metró mozgólépcsőjén - de ez überelt mindent.

Titusz kedvéért mondom, mert hajlamos túlzásokba esni ...nem, nem mindenki így rohangál Pesten. Sőt, nincsenek tele az utcák sem rendőrökkel, sem állig felfegyverzett katonákkal. Évek óta nem lattam katonat az utcán, jarőröző rendőrt időnként, de annál többet most sem latok. És azok nem szólnak senkihez, csak járőröznek, sétalgatnak.

Ugyanolyan latszólag Pesten az élet, mint egy évvel ezelőtt, csak mindenkin van orvosi, vagy textil maszk...az emberek 0, 0001%-án valami speciális :D védőmaszk.
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

De nem tudom,hogy mi abban a zaklatás, ha egy csinos tanárnő úgymond "feltűnően" kivételezik mondjuk az adott tanítványával...Keresi mindig a társaságát,beszélget vele rengeteget, fagyit vesz neki a kirándulásokon, kézenfogva,összebújva nézik az állatokat az állatkertben, meg a kisfiú a tanárnő mellett ül mindig a buszon-vonaton...Sőt...Idővel megláthatja még a kisfiú akkor azt is,hogy milyen látvány pl. a hölgyek lábaköze...Meg milyen érzés az, ha ölelgetik-csókolgatják a nők...Miközben MÁS FIÚGYEREKEK meg még mindig ott tartanak ugye,hogy kártyanaptárokon nézegetik a női domborulatokat,formákat...Most csak gondolj már bele egy kicsit abba,hogy HOL VAN ITT a "zaklatás"? Vagy miben nyilvánul meg ez esetben egy ilyen tényállás? A homoszexuális pedofilok ügye az persze már más téma...Az ilyeneket én AZONNAL felakasztatnám,ahogy elkapják őket...A kislányokat zaklató-fogdosó,falhoz szorító tanárokat meg börtönbe küldeném vagy 20 évre,de a kisfiúkkal " kivételező" tanárnőkkel szerintem nincs sose, semmi gond...Amennyiben persze az adott kisfiúnak NINCS ELLENÉRE ez az állapot...Nekem pl. sose volt ellenemre a tanárnőim pedofíliája...Bár mondjuk,ha egy "Gobbi Hilda" szerű förtelem próbált volna "feltünően a kedvemben járni", az viszont valszeg már meglehetősen zavart volna...De szerencsére ilyen esetben nem volt részem...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Azért ha másra nemis,arra jó ez a koronavírusbaromkodás, hogy lássa azt az ember időnként,hogy MENNYI ELMEBETEG is mászkál szabadon az utcákon,nem? Azért az ilyen HEGESZTŐPAJZSOS,GÁZÁLARCOS bolondok szerinted is kényszerzubbonyérett figurák, ugye? Vagy csak én esek már megint "túlzásokba"? Hát az tény és való, hogy ha rajtam múlna a dolog, akkor bizony katonák-rendőrök helyett inkább pszichiátriai ápolók járnák a pesti utcákat, és az ilyen hegesztőpajzsos,gázálarcos hülyéket OTT HELYBEN letepernék, kényszerzubbonyt húznának rájuk, aztán már telefonálnának is a bolondokházába,hogy készüljenek egy új páciens fogadására...De persze egy ilyen mai, FEJETETEJÉRE ÁLLT világban ugye pont fordítva működik a dolog...A NORMÁLIS embert zaklatják mindig a hatóságok,amiért úgymond maszk nélkül mászkál,az ELMEBETEGET meg még megis dicsérik, hogy ő viszont milyen " felelőségtudatos, és értékes állampolgár"...Bolond ez a mai világ teljesen...De teljesen...
Samantha
Nem:
x 10
x 22
Kapcsolat:

• Idézés

Tudtad/tudtátok, hogy Lipótmezőt 2007-ben bezárták? Igen tudjuk, senki sem teljesen normális, de mit tudni, hogy hányan szaladgálnak azóta is köztünk olyanok, akiknek súlyosabb bajok miatt ott lenne a helye?

youtu.be/MZRWhBhHvO8

youtu.be/VZXraeuu0TI
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

Ha jól tudom a dolgot,az OPNI-t a Gyurcsány záratta be annak idején...Nagy ravasz volt már akkoris az az elmeháborodott néró...Tett akkor róla,hogy nehogy idővel odazárják őt is...Szerintem tudat alatt ő is tudta azt mindig, hogy igazábol odavaló, és ezért is retteghetett már az OPNI puszta lététöl is...Mert lelki szemeivel ott látta magát mindig, kényszerzubbonyban őrjöngve...A lelkiismerete elől ugyanis nem bújhat el senki sem...
Titusz
x 24
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.life.hu/intim/20201202-szex ... aggregator Ha netalántán valaki azt gondolná,hogy csak a japók között vannak ilyesmi elmebetegek...
Samantha
Nem:
x 10
x 22
Kapcsolat:

• Idézés

Direkt nem a :koronavirus: topicba, hanem ide teszem:

Most akkor mi van? :surprise:
Viktorunk nem akar szigorítást karácsonyra, erre a "nép" azon "lázadozik", hogy nem indokolt az enyhítés? Bakker...bocs, de erre már én sem tudok mást mondani.

https://www.life.hu/hirek/20201129-korl ... -foto.html
Válasz küldése