Párhuzamos dimenziók, alternatív valóság, időutazás és hasonló dolgok

Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

Re: Párhuzamos dimenziók, alternatív valóság, időutazás és hasonló dolgok

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Elég ha csak ezt az első 2 részt megnézed... :nap:

Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Jó...Majd valamelyik nap megpróbálok akkor megküzdeni azzal a két résszel...De a többi részt már nem vállalom semmiképpen sem...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Ez sem erőszak...csak ajánlottam. Ha nem tetszik, nem nézed végig, és annyi.

Nem fogok megsértődni. :D
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Na...Elkezdtem nézni a fellinkelt filmet, kb.a feléig bírtam...Nem tudom,hogy miért nem hiszed el nekem soha, hogy EZEK A JELLEGZETESEN AMERIKAI STÍLUSU filmek,filmsorozatok azok nem az én világom SOSE? Extrovertált karakterek,négerek,habkönnyű történetek, futószalagon készített, sablonos képi megjelenítés,stb,stb...Szóval szokás szerint valahogy most sem jött be ez az egész nekem...De annyi baj legyen akkor...Valahogy túlélem majd a dolgot...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

A világűr rétegei-Az Univerzum mint hologram...Hát...Ritkák manapság az olyan pillanatok, amikor ne érezném úgy,hogy egy Föld méretü bolondokházában vagyok kénytelen élni...Most pl. ERRE a videóra is mit lehet mondani? Meg a videóban elhangzó dolgokra? Elmebaj a köbön...Akár "kijön" a végeredmény a számításokbol,akár nem...De ez az eset is mutatja akkor azt, amit már Einstein kapcsán is írtam, hogy a matematikával,meg az idióta egyenletekkel BÁRMIT KI LEHET HOZNI BÁRMIBÖL...A jelek, és a videó szerint akár még azt is,hogy az egész világegyetemünk, tulajdonképpen egy HOLOGRAM(!!)...(Csak azt nem tudom,hogy EZ ESETBEN meg akkor mi lesz Einstein tévedhetetlen lángelméjével? Meg az egész eddigi meglátásaival? Amik SZINTÉN "cáfolhatatlanul bizonyított" dolgok? Most akkor kiderül majd,hogy mégiscsak vissza az egész????? Hiába az egyenletek,meg a "sziklaszilárd" eddigi "bizonyítás"??? Jajaj...Ebböl lehet,hogy baj lesz még idővel...)Na...Azt hiszem,hogy itt, ennél a pontnál kellene megfogni az ÖSSZES olyan "tudóst", aki résztvett ennek az ESZEVESZETT BAROMSÁGNAK a kiagyalásában,és kiküldeni őket a burgonyaföldre kapálni...Szerintem mindenki jobban járna egy ilyen variációval...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Pffff...ne már! Eddig sem tudtam, hogy kik vagyunk, mik vagyunk, és főként hol és mi van körülöttünk???!!!

A világ legegyszerűbb kérdéseire sem tudom a választ...

Persze az én hibám...minek gondolkozom annyit?
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

És erröl az "Univerzum mint hologram" dologrol mik a meglátásaid? Valami csak van...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Nem igazán vagyok képes elfogadni azt a verziót, hogy hologram-világban élünk.

Ez most számomra olyan volt, mint amikor anyám kijelentette és váltig állította, mi több bizonygatta, hogy márpedig nem is látunk 3 dimenzióban, csak kettőben, mert...és megmutatta, és elmagyarázta...s ő maga szentül hitt abban, hogy igaza van...s mindenki hülye volt, aki nem úgy gondolta, ahogyan ő...ez járt a fejemben végig a film alatt...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

A megváltozott tudatállapotu testen kívüli élmények előidézéséhez nem kell igazábol mindenféle kémiai anyag...Elő lehet idézni ilyesmit pusztán meditáció,lelki gyakorlatok segítségével is...De akár így,akár úgy, rengeteg hülye ugye még mindig a mára már egyértelműen megbukott "materiális világrend" bűvöletében, és hazugságaiban él...Persze mindenki abban hisz amiben akar, csak ugye a vezérelv az mindig az legyen,hogy másra ne kényszerítsünk rá semmit sem...Majd eldönti mindenki magának,hogy miben akar hinni,meg hogy mit gondol valóságos dolognak ...(Én pl.szilárdan hiszem a "Párhuzamos dimenziók" valóságát, tehát a cikkben írtakat is valós dolognak vélem, az ellenzők vartyogásai holmi " képzelgésekröl" és "hallucinációkrol" meg nem érdekel...)
Válasz küldése