Mi az, ami ma elszomorított?

Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

Re: Mi az, ami ma elszomorított?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Igen...Hegyvidéken is működik a dolog...Tűsarku csizmában még jeges dombra felfelé is vígan jött velem minden hölgy...Elesés nélkül...De ha nem akarod kipróbálni a hegyes sarku csizmákat a jégen, akkor legalább tegyél próbát PUHA,GUMITALPU csizmákkal...Azokkal sem akarsz?

Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Én lefelé zúgtam el, de akkor biztos én vagyok csak béna, s minden más nő "Superwomen" hozzám képest...bármilyen lábbeliben...legalábbis azok biztosan azok, akik veled jártak.

Csak tudnám, miért van annyi nő akkor a balesetiben csúszásból származó kéz- és lábsérüléssel.

Hagyjuk inkább a témát kérlek...
Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Senki nem mondta,hogy béna vagy...Arrol beszéltem végig, hogy jeges úton ha lehet,ne vegyél fel csúszós lábbelit...Oda kell figyelni az ilyesmi dolgokra, mivel manapság nagyon gyakoriak a MŰANYAGTALPU cipők/csizmák, de ezek nagyon csúsznak a jégen...Jeges útra énis mindig gondosan csak a puhagumi talpu bakancsomat szoktam felvenni...Mivel a cipőim közzül csak egyedül az nem csúszik a jégen...Műanyag talpu cipőt ilyen utakra nem veszek fel soha,mivel ilyenben egyszer-kétszer már majd kitörtem a nyakamat, akkorákat estem...Úgyhogy aztán idővel tanultam az ilyen esetekböl...
Válasz küldése