Kerékpárral Magyarországon...

Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

Re: Kerékpárral Magyarországon...

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Na...És kiröl van meg akkor a véleményed? Rólam, vagy az anyámékrol?

Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

(Most csak itt van időm egy gyors válaszra, aztán majd holnap délután-este jövök hosszabban.)

Természetesen a szüleidről van meg a véleményem.
Egy 3 éves gyerek még nem tudja mit miért csinál, de a szüleitől felelőtlenség magára hagyni...

Minthogy neked is vannak gyermekeid, ezt most már nyilván te magad is tudod, és feltételezem, osztod a véleményem.
Ti hányszor hagytátok magára a gyerekeiteket ennyi idősen? Szerintem egyszer sem.
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Hát...Azért azt is túlzás lenne állítani, hogy mi soha nem hagytuk magukra a gyerekeket 3 évesen, mivel azért volt arra egy-két példa, hogy amíg mondjuk délután aludtak,addig gyorsan elszaladtunk a boltba...De az ilyesmi távollét max egy 15-20 perc volt mindig, nemúgy mint az anyámék ténykedése, akik úgy hagytak ÓRÁKIG magamra a sötét téli estéken mondjuk, hogy ébren voltam, miközben ők meg elmentek vendégeskedni valahová...A te anyád amúgy csinált ilyeneket?
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Nem ugyanaz negyedórára magára hagyni egy alvó háromévest muszájból, vagy épp órákig, miközben elmennek "mulatozni".

Nem tudom, nem emlékszem, hogy mikor mennyi időre hagytak magamra kisgyerekként.

Arra viszont emlékszem, hogy legalább egyszer ottfelejtettek engem az oviban.
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://colore.hu/egeszseg/test-es-lele ... ilagnapja/ Jó dolog látni azt, hogy nemcsak én voltam már gyerekkoromban is aktív, megrögzött bringás...Azt viszont nem tudtam eddig, hogy JÚNIUS 3 a kerékpározás világnapja! De akkor mostmár tudom...Éljen JÚNIUS 3!
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://foldjaro.hu/pilis-bike-utfelujitas/ És akkor egy újabb örvendetes hír...Hm...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://videa.hu/videok/metropol/embere ... art=40.877 Nem lehetett semmi ez a néni azon a hatalmas biciklin...De van azért előnye is az ilyen hatalmas bringának...A rajta kerekező némileg felette áll a szmognak-benzingőznek is...Olyan magasan ülve a bringán, sokkal kevesebb légszennyeződést szív be, mint a gyalogos, vagy autós társai...(Jól látom azt Szami, hogy az Oktogon után és a Nyugati előtt lett levideózva a hölgy? A háttérben mintha a számomra oly kedves S.M. épületét vélném felfedezni...Vagy ezt csak én látom bele a képbe?)
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Azt hiszem egy kis része még az Oktogon előtt is, de igen, jól látod, ott az Oktogon, és aztán a körúton a Nyugati felé halad...de a SM-t csak beleképzeled...már csak azért is, mert az nem a (bal oldalt lévő) lakóházakkal egy vonalban hanem azoktól "hátrébb" áll, hiszen "előtte" (a házakkal egy vonalban) ott van még a tér is, a forgóórával, meg a lejáratok a metróhoz, s a körút ott nem kanyarodik olyan nagy ívben, - és nem is balra kanyarodik - hogy az látszódna.

A Váci út-Bajcsi Zsilinszky úti házak látszanak úgymond "szemből" ha egyenesen mész a körúton...talán azt véled annak...
(látod hol a villamos, tehát a képhez képest még baloldalt van a SM, - az nincs is rajta a képen - ez a ház látható a körútról az Oktogon felől a Nyugati felé haladva "szemből")

Kép

Mára elköszönök, holnap folytatom a válaszadást a többi topicban is. Szia!
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Igen...Emlékszek arra,hogy milyen épület látszódik szemböl a Nyugati felé menet, csak egy kicsit eljátszottam a gondolattal, hogy hátha-hátha beugrik egy pillanatra a képbe a S.M. épülete is, ahogy odaér majd a néni a Nyugati térre...Vagy legalább a S.M. előtt lévő kis terasz, a forgó órával...De sajnos addig már nem kerekezett el a hölgy az óriásbringáján...Vagy legalábbis már nem mutatta a videó...Amúgy én mostanában nem tudom újranézni a videót, mert 2 másodperc után rögtön valami rohadt reklám önti el a képet...Te megtudod még nézni többször is?
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2022. augusztus 12. 13:12 Igen...Emlékszek arra,hogy milyen épület látszódik szemböl a Nyugati felé menet, csak egy kicsit eljátszottam a gondolattal, hogy hátha-hátha beugrik egy pillanatra a képbe a S.M. épülete is, ahogy odaér majd a néni a Nyugati térre...Vagy legalább a S.M. előtt lévő kis terasz, a forgó órával...De sajnos addig már nem kerekezett el a hölgy az óriásbringáján...Vagy legalábbis már nem mutatta a videó...Amúgy én mostanában nem tudom újranézni a videót, mert 2 másodperc után rögtön valami rohadt reklám önti el a képet...Te megtudod még nézni többször is?
Te álmodozó! :)

Egyébként én sem tudtam megnézni, így innen a linkre kattintva, - egyszer sem, nemhogy többször - nekem is reklámra vált egyből, majd el kezd lejátszani egy másik videót.

Úgy tudtam megnézni, hogy a g. keresőbe beírtam, hogy: "videa döbbenetes biciklis"
Elsőnek hozza fel, s arra kattintva már meg tudtam nézni.
Válasz küldése