Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi!

Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

Re: Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi!

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Samantha írta: 2022. július 14. 18:02 Nem értem ezt a rezsicsökkentés nélküli számolást...ki, kinek, mennyi...hol van az átlagembernek - vagy alatta - ennyi pénze? 6-7-8*- os villany-gázárak? Vagy én vagyok hülye? Mi lesz még itt?
https://www.google.com/amp/s/www.portfo ... 6127%3famp

https://www.origo.hu/itthon/20220714-ig ... ott_a_01_n

Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

https://metropol.hu/aktualis/buz-budape ... aggregator Hát...Amikor megláttam ezt a cikket a Hírkeresőn, önkéntelenül is az jutott az eszembe hirtelen,hogy: Na? Csak nem össze akar ülni megint a Parlamentben az a sok "Honatya" ( Vagy más szavakkal: Gané...), és emiatt lesz várható majd a trágyaszag? De aztán idővel megnyugodtam,mivel a cikkböl jól kiolvashatóan, ezúttal kivételesen más okbol lesz trágyaszag Pesten...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://tenyek.hu/cikkek/utikonyvet-nyo ... budapesten Úgy látom,hogy ez a mai nap immár a FÉLREÉRTÉSEK NAPJA lesz a számomra...Ezen cikk esetében meg arra gondoltam hirtelen, hogy valami figura ANGOLUL RÖFÖGVE akart útbaigazítást kérni, mire a járókelők figyelmeztették,hogy MAGYARORSZÁG fővárosában van, nem pedig Londonban...Erre meg a cikkben szereplő illető rángatózni kezdett a méltatlankodástol, amire meg a járókelők köztes megoldásként egy útikönyvet nyomtak a pofájába, hogy vegye már észre magát...Komolyan ez volt most is az első gondolatom, amikor megláttam ezt a cikket a Hírkeresőn...Utána láttam csak, hogy itt a fentiekkel ellentétben csak egy egyszerű epilepsziás rohamrol szólt a cikk...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Mert kicsit valahogy mindig fordítva ülsz a lovon - ahogy mondani szokás...mert mindig elképzelsz magadnak valamit, hogy az márpedig úgy van, pedig nem is... még jó, hogy legalább ilyen esetekben meg lehet téged győzni, hogy márpedig az nem is úgy volt.
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Ez bizony így van...Ezért is érvényes rám a mondás mindig, hogy én csak testben élek ezen a világon, a tudatom viszont állandóan egy másik, álltalam elképzelt, ideális világban van...Ahol minden másképpen működik, mint itt...Nincs kizárva hogy ez valami sajátos elmezavar tünete lehet, vagy tényleg egy másik dimenzióbol kerültem ide valahogyan büntetésböl, örök bánatomra...Az ismerőseim hol az egyik,hol a másik variációra tippelnek mindig, de ez már legyen az ő gondjuk...Én ugyanis nem akarok megváltozni soha...Így érzem jól magam ahogy vagyok...Másképpen ebben a mai okádék világban létezni sem tudnék...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Mint Pongrácz gróf... (?)

A kérdés inkább költői, úgyis tudom a választ... :)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.idokep.hu/webkamera/izsoldistvan Nemrég véletlenül ráakadtam a neten erre a webkamerára, amit rögtön meg is kedveltem igencsak...A Kiskörei vízierőmű duzzasztózsilipje melletti üvegezett falú "Hallépcsőt" mutatja ez a kamera minden nap, sötétedésig...Ez a Hallépcső amúgy egy kis csatorna, ami arra szolgál, hogy a halak ezen keresztül tudjanak közlekedni a Tisza felső és alsó folyása között, mivel amúgy nem tudnának átjutni a zsilipen...Szóval amíg néhány évvel ezelőtt el nem készült ez a hallépcső, addig szegény halak vagy a Felsőtiszában, vagy az Alsótiszában voltak kénytelenek leélni az egész életüket, de amióta megvan ez a kis csatorna nekik, azóta már be tudják járni a Tisza egész szakaszát, végig...Okos és hasznos ötlet volt mind a hallépcső megépítése, mind pedig annak Webkamerával való ellátása...Szóval mostanában sokat szoktam nézni ezt a webkamerát ráérő időmben, és rengeteg érdekes halat láttam már rajta vonulni balrol jobbra, avagy fordítva...A kis halcsatorna folyásiránya amúgy balrol jobbra tart, tehát ami halak jobbrol úsznak be a képbe, azok a folyásiránnyal szemben úsznak, ami halak meg balrol kerülnek a képbe, azok meg a folyásirányt követik...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2022. augusztus 3. 18:30 Nemrég véletlenül ráakadtam a neten erre a webkamerára, amit rögtön meg is kedveltem igencsak...A Kiskörei vízierőmű duzzasztózsilipje melletti üvegezett falú "Hallépcsőt" mutatja ez a kamera minden nap, sötétedésig...Ez a Hallépcső amúgy egy kis csatorna, ami arra szolgál, hogy a halak ezen keresztül tudjanak közlekedni a Tisza felső és alsó folyása között, mivel amúgy nem tudnának átjutni a zsilipen...Szóval amíg néhány évvel ezelőtt el nem készült ez a hallépcső, addig szegény halak vagy a Felsőtiszában, vagy az Alsótiszában voltak kénytelenek leélni az egész életüket, de amióta megvan ez a kis csatorna nekik, azóta már be tudják járni a Tisza egész szakaszát, végig...Okos és hasznos ötlet volt mind a hallépcső megépítése, mind pedig annak Webkamerával való ellátása...Szóval mostanában sokat szoktam nézni ezt a webkamerát ráérő időmben, és rengeteg érdekes halat láttam már rajta vonulni balrol jobbra, avagy fordítva...A kis halcsatorna folyásiránya amúgy balrol jobbra tart, tehát ami halak jobbrol úsznak be a képbe, azok a folyásiránnyal szemben úsznak, ami halak meg balrol kerülnek a képbe, azok meg a folyásirányt követik...
Hogy mik vannak...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.borsonline.hu/aktualis/2022 ... aggregator Hát...Amikor megláttam ennek a cikknek a címét, hirtelen arra gondoltam nagy naívan, hogy ez az ocsmány nőszemély magába szállt egy kissé, és bejelentette, hogy: "Igen! Beismerem,hogy eddig hazudtam, ganékodtam,mocskoskodtam, sarlatánkodtam, hülyítettem a népet azzal, hogy egy lóf.szt se érő és amúgyis teljesen felesleges trágyalevet "védőoltásnak" hazudtam ANYAGI HASZONSZERZÉS ÉRDEKÉBEN, de ezt a hazugságot, és a saját pokolbéli aljasságomat tovább már nem bírom elviselni, ezért nagy bejelentést akarok tenni: A holnapi nap folyamán nagy nyilvánosság előtt felkötöm majd magamat az első fára"! De aztán naív fejjel beleolvastam a cikkbe is, és rá kellett jönnöm,hogy csak a SZOKÁSOS MOSLÉK GANAJSÁG áll most is a cikkben!!!l Csak a szokásos! (Dehát tényleg az a hülye, aki valami mást várt volna!!! Egy ilyen MAI VILÁGBAN!!! Ennyi mocsok aljas gané között élve!)
Válasz küldése