Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi!

NyűgösFred
Nem: Férfi
x 65
x 18
Kapcsolat:

Re: Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi!

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: NyűgösFred »

Nekem ma eszembe jutott. Sokan ágálnak mekkora diktatúra van Oroszországban, hogy aki a háború ellen tüntet azt letartóztatják. Nemtom, hogy csak nekem szúr-e szömet, hogy orbaneszku pl betiltotta hogy rendőrök vagy ápolónők mondjanak fel. Azé hol van már egy felmondás egy tüntetéshez? xD

NyűgösFred
x 65
x 18
Kapcsolat:

• Idézés

Kép

A Vk-n 10 800 emberből 90.53 % szavazna Putinra.
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Epic Rat Tricks...Sose gondoltam volna, hogy a patkányok ennyire okos és intelligens állatok tudnak lenni...Csak ámulok és bámulok...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.napi.hu/magyar-gazdasag/all ... 48154.html De jól megy már megint ennek az országnak...De jól megy már megint a jelek szerint...(Hiába na...Nyalják itt MINDENKI hátsóját a magyar(Vagy inkább csak magyarországi?) politikusok kétpofára, legyen az ugye zsidó,cigány, buzi,néger,"határontúli magyar,"avagy akkor most már még ukrán "menekült" is, vagy a jó ég tudja,hogy még miféle szerzet vagy fajzat, csak az a fontos meg a lényeges mindig, hogy a TISZTESSÉGES, "HATÁRON BELÜLI" magyar emberek legyenek állandóan jó magasrol letrágyázva...Ha már egyszer a SAJÁT HAZÁJUKBAN(!!) próbálnak ugye NORMÁLIS, TISZTESSÉGES MAGYARKÉNT(!!) boldogulni...Vagy élni...Bár az is igaz, hogy azért a mi derék magyar(Vagy csak magyarországi...) kormányunk INGYENESEN biztosított minden "magyar ember" számára kötelezően önkéntes, KORONAVÍRUS ELLENI "VÉDŐÓTÁST"(Vagy inkább egy nagy SEMMI elleni, de az adófizetőknek mindeközben igencsak sokba került trágyaléoltást...) is nemrég!!!!!!!!!!! Na...Hát akkor meg van itt gond valahol? Ugyan...Már hogyan is lenne...Minden szép és jó továbbra is, ahogy ugye eddigis volt mindig...)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/fe ... allomasra/ Nade akkor itt egy újabb örvendetes hír is a Budapestre beköltözött hódok után ...Macskabagoly a Batthyány téri HÉV megállóban!!!! Ez aztán igen...Ilyenröl se hallottam még eddig soha a Batthyány térröl! (Tavaly nyáron amúgy a mi házunk tetején is tanyázott hetekig egy ilyen madár...Majd minden este hallottuk a kuvikolását...Néha még ki is mentem az udvarra hallgatni,meg nézni a tetőn ülő állatot...)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://propeller.hu/szorakozas/3795101 ... m=referral Jaj de jó ez a cikk és videó a körforgalomban vígan mászkáló cibikröl! Vajon, hogy kerülhettek oda? Szakadtam a kacagástol a videót látva...
NyűgösFred
x 65
x 18
Kapcsolat:

• Idézés

Tikoknak volt elsőbbségük. Illett volna megadni. :P
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://femina.hu/terasz/lombhazban-elo-ferfi/ Minden tiszteletem ennek a pakisztáni úrnak...Jó látni azt, hogy milyen kreatívan megszervezte magának a viszonylag kényelmes,nyugodt életét a fa tetején kiépített kis lakrészében, ahol éldegél...Pedig ugye ilyen "mai divat" szerint mehetne rablónak-gyilkosnak-betörőnek is, vagy egyébb ganaj bűnözőnek, pl. néphülyítő politikusnak, orvosnak, vagy csak szimplán "nagytudású "koronavírusszakértőnek" és oltáspropagandistának, mint ahogy teszik ezt a világ minden táján ugye a pokolbéli aljasságú és mocskosságú, rohadt, hitvány, embernek nemis számítható ganajok!!!! (Igen...Itt Magyarországon is!) De Ő megmaradt ugye inkább EMBERNEK! Egy jóravaló, IGAZ EMBERNEK! Minden tiszteletet és csodálatot megérdemel ezért szerintem...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.portfolio.hu/uzlet/20220425 ... aggregator Elolvastam ezt a cikket nemrég, és azt hittem utána még jó ideig, hogy megveszek a felháborodástol...A cikkben megszólaló két alapkezelő menedzser ugyanis nagyon jól rávilágított a beszélgetés alatt arra,hogy MICSODA MINŐSÍTETT HAZAÁRULÁST IS KÖVETETT EL AZ A GANÉ MOCSOK POLITIKUS, AMELYIK ELADTA ANNAK IDEJÉN A DT-NEK A MAGYAR TELEKOM VÁLLALATOT a Magyar Állam nevében!!!!! Nem tudom,hogy ki lehetett az a gané trágya sz.r, melyik rohadt, hazaáruló, akasztófára való politikus, de hogy jól elintézte az a gané a MT vállalatot és ezen keresztül az országot is azzal, hogy eladta azoknak a rohadék németeknek MAGYARORSZÁG EGYIK STRATÉGIAI VÁLLALATÁT, azt láthatja bárki, bármikor! Aki eddig még nem látta, hát akkor az csak olvassa el figyelmesen a fentebb belinkelt cikket!!!!!!!! És próbáljon meg nem megőrülni!!!! Úristen az égben!!!Hogy KIK ÉS MIK(!!!) vezetik ezt az országot már vagy 32 éve egyfolytában! Hogy micsoda köpedék, hazaáruló, ganaj sz.rok, arra bizony nincsenek szavak!!! Eladni(!!!!!) egy ADDIG JÓL MŰKÖDŐ MAGYAR STRATÉGIAI VÁLLALATOT AZ OKÁDÉK ROHADT, MOCSKOS NÉMETEKNEK?! És ezálltal felfoghatatlan károkat okozni az országnak?! Az ugyan kit is kéne,hogy érdekeljen,ugye? Végülis az a lényeg itt ebben a nyomorult sz.rországban mindig, hogy kétpofára ordítozhassa állandóan a sok kretén ökör azt, hogy "Vesszen Trianon"! Aztán ezzel meg akkor minden rendben is van már ugye egyböl...Lehet mindenkinek elégedetten hátradőlni, meg a sok ganaj-okádék-rohadt, mocskos politikusnak adni el az országot továbbra is a talpunk alól!!! Még azt is, ami eddig ugye még megmaradt...
Válasz küldése