Élet az ember előtt...

Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

Re: Élet az ember előtt...

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Titusz írta: 2022. április 8. 14:18 Sajnálom, de NYILVÁNVALÓ ELMEBETEGEKKEL szemben én nemnagyon tudok más hangnemet használni...Meghát nekem amúgyis az az elvem mindig, hogy a mondandóim TARTALMI RÉSZÉRE koncentrálok mindig, sose a stílusra...Dehát erre szokás mondani ugye, hogy akinek nem tetszik a stílusom,az nem olvassa a hszeimet, aztán ennyi...Neked is sokszor írtam már, hogy nem kell minden hszemet elolvasnod...Amelyik nem tetszik, azt lépd át,aztán ennyi...

Ismét nem érted a lényeget, vagy/és jó szokásod szerint félreértesz...

A mondandód tartalmi része érdekelne, de MEGVÁLTOZOTT a stílusod, nem ilyen folyamatosan nyomdafestéket nem tűrő módon beszélő embernek ismertelek meg még máshol.
Sajnos, nem tudok előre válogatni, hogy hol, mikor, melyik hsz-t olvassam el, mert mindig olvasás közben jövök rá, hogy mi a helyzet.
Úgyhogy, nem, nem annyi...

Így akkor azt kell mondanom, hogy én is sajnálom, de a valós életben egy ilyen embertől inkább menekülök, mintsem keressem a társaságát.
Ez a stílus engem már annyira taszít, hogy jobb, ha egyik olvasásába sem fogok bele egyáltalán.
Függetlenül a témától, a tartalomtól.

De akkor ne is várj így tőlem válaszokat sem, egyik hozzászólásodra sem.

Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Mert aztán annyi hszemre válaszoltál eddig...Olvass csak vissza egy kicsit akár ebben a topikban is...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.origo.hu/tudomany/20220504- ... aggregator És akkor itt egy újabb, "minden idők legnagyobb ragadozódinoszaurusza" rekorder...Ami/aki ugye ISMÉTCSAK egy két lábon járó tyrannosaurusféleség...Érdekes dolog az, hogy ÓRIÁSI, négy lábon járó ragadozót, sose találnak, sehol...Vajon mi lehet ennek az oka? Számomra rejtély...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://infostart.hu/tudomany/2022/05/1 ... l-chileben# És akkor egy újabb érdekes cikk a régmúlt idők ősi állatairol...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.origo.hu/tudomany/20220523- ... aggregator Hű... Hát 100 millió év eltelte után tényleg nem könnyű dolog eldönteni azt, hogy az egykori krokodil az élő pteroszaurus lábát kapta-e el akkor amikor az a sekély vízben halászott, avagy már egy döglött állatot marcangolt...Nem tudom,hogy a szegényes leletanyagbol eldönthető lesz-e valaha is a kérdés, bár én inkább arra a verzióra tippelnék, hogy az élő állatot harapta meg a krokodil, ami után a pteroszaurus sikeresen el tudott menekülni valahogy...Ha ugyanis a repülő őshüllőt elkapta volna a krokodil avagy már döglötten került volna a fogai közzé, akkor valszeg NEM MARADT VOLNA SEMMI SEM a repülő őshüllőböl, mivel a krokodil ez esetben felfalta volna szőröstöl-bőröstöl ahogy mondani szokás...A krokodil az ugyanis olyan...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://index.hu/tudomany/2022/05/24/me ... g-kovulet/ Szerencsés keze lehetett ennek a cikkben említett 6 ÉVES KISFIÚNAK, hogy csakúgy talált egy sok millió éves cápafog fosszíliát! Nem semmi ez az eset...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://qubit.hu/2020/02/18/felejtsd-el ... uek-voltak Hát ez akkor remek...Egy világ omlott össze bennem, amikor olvastam azt, hogy a hajdani dinoszauruszok esetében búcsút kell,hogy intsünk a "hátborzongató üvöltésnek", és helyette holmi turbékoló hangú állatokat kell újabban magunk elé képzelnünk! Hát elég illúzióromboló látvány lenne bizony akkor egy ma is élő Tyrannoszaurusz vagy Tarboszaurusz, TOLLASAN, MEG KOTKODÁCSOLVA! Azért hüllőbőrrel, meg holmi "hátborzongató üvöltéssel" nekem valahogy mégis szimpatikusabbak lennének mint ÍGY, kissé nagyra nőtt, kotkodácsoló cibikként! De akkor ennek az új felfedezésnek annyi pozitívuma mégiscsak van a számomra,hogy akkor ezek szerint tényleg jók lehettek az eddigi megérzéseim, miszerint ha "ma is élő Tyrannoszaurusz utódokat" akarok látni, akkor csak be kell néznem a tyúkudvarba! (Hú...Valamelyik nap bitang-ravasz módon kijöttek a cibik a tyúkudvarbol, és vagy egy félórán keresztül lófrásztak az udvarunkon...De legalább akkor elmondhattam ugye,hogy ma élő mini "Tyrannoszauruszok" mászkáltak az udvaron...Úgy kotkodácsolva, ahogy a mostani feltételezések szerint az egykori, 14 tonnás őseik! Pedig a hátborzongató üvöltés nekem valahogy jobban tetszett volna azért! Te hogy vagy ezzel a dologgal, Szami?)
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

😂😂😂
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Ezeket a jeleket hogyan kell értelmeznem? Sírásként, vagy nevetésként?
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2022. május 25. 19:37 Ezeket a jeleket hogyan kell értelmeznem? Sírásként, vagy nevetésként?
Potyognak a könnyeim a nevetéstől...Jaj Istenem, most is fáj a hasam, úgy nevettem ezen az írásodon!

Ahogy elképzeltem a csalódott arcodat, meg ahogy méregeted a cibiket, hogy holmi törpe T-rexek...

Egyébként én már tök régen hallottam azt, hogy nem is volt félelmetes hangjuk a dínóknak, hanem inkább az is madarakéra hasonlító volt...szóval kérdésedre válaszolva én ezen most nem lepődtem meg.
Válasz küldése