Mi a véleményed a koronavírusról?

Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

Re: Mi a véleményed a koronavírusról?

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

https://24.hu/belfold/2022/01/20/eszmel ... ek-ellene/ Jól tette pedig a verekedő illető, amit tett...Ennek az elmebeteg-aljas-hazug-mocskos koronavírusbaromkodásnak meg maszkabálnak valahogy véget kell ugye vetni...(Remélem idővel olyan híreket is fogok olvasni,amiben az áll majd,hogy mondjuk Orbánt,vagy Karácsonyt, meg az un."operatív törzs"korrupt-rohadt-gané, sátáni aljasságu és hazug tagjait verték agyba-főbe valahol az emberek...)

Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

A buszsofőr is hülye volt.
Ha már ennyire ragaszkodik a szabályok betartatásához, hogy kizárja az utast az utazásból, mert nincs rajta maszk - persze nem tudom, hogy azt ilyen módon szabad-e - akkor azt a szabályt is betarthatta volna, hogy nem száll ki a fülkéből, s nem nyitja ki az ajtót. Ezt tudtommal akkor köteles, ha balesetet észlel, vagy azt jelentenek neki az utasok.
Szóval, ha így tesz, megúszhatta volna a dolgot.

Szintén nem köteles "fellépni" a maszkot nem hordóval szemben, neki csak biztonsággal vezetnie kell a buszt. Az nem az ő felelőssége, ha valaki maszk nélkül utazik.

Egyébként nem értek egyet azzal, hogy JELEN ESETBEN az utas részéről a TÚLZOTT erőszak alkalmazása volt a legjobb reakció. Nem itt kell kezdeni a gyomlálást.
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Így van,pontosan...A szomorú eset legfőbb felelőse itt valójában a buszsofőr volt...Meg a túlzott lihegése...(De EZ ugye a JELLEGZETESEN MAGYAR MENTALITÁS...Mindig-mindenütt...Legyen az politika, buszsofőrség,BÁRMI!!!! Hőbörgés,okoskodás, elmebetegségek erőltetése,trianonozás,sb,stb,aztán meg ha a már teljesen a józan eszét elvesztett illetőt (magyart) jól pofán b.sszák, akkor meg jön ugye egyböl a SZÍVET TÉPŐ SÍRÁS MEG ZOKOGÁS, HOGY "DEHÁT MINDENKI CSAK ŐTET BÁNTJA"! Meg a "szerencsétlen áldozat" szerep!!!!!! Ezen eset kapcsán is jól látszott az elv! Attol függetlenül persze,hogy az utas is kicsit eltúlozta azért a reakciót...Ezt sem lehet mondjuk eltagadni, de azért hadd ne hullassunk már könnyeket egy POLITIKUSCSICSKA, TÚLBUZGÓ MASZKLIHEGŐ F.SZFEJ OKÁN...Hadd ne hullassunk már könnyeket!)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

[progress][hang][/hang][/progress]https://168.hu/kulfold/a-jarvany-megjel ... jak-225706 Hát...Nem vagyok meglepve egy percig se...És akkor ugye történik mindez a világ egyik "csodavakcinákkal" legjobban "átoltott" országában...(De gondolom a legtöbb birkának még most sem tűnik fel, hogy igazábol MIRÖL IS SZÓL/SZÓLT a "vakcinaipar" azóta, amióta az ELSŐ MOCSKOS-GANAJ, SZÉLHÁMOS NÉPHÜLYÍTŐ MOSLÉK kitalálta ezeknek az un. "védőoltásoknak" a módszertanát...(És NEMCSAK A KORONAVÍRUS ELLENIEKRÖL BESZÉLEK most SZOKÁS SZERINT,HANEM AZ ÖSSZESRÖL..) De csak az vígasztal ebben az egész végtelen aljasságú ganéságban,hogy VÉGRE-VÉGRE 130 év rohadtsága után végre összedőlt mostanra az egész HAZUGSÁGOKRA-SZÉLHÁMOSSÁGOKRA- ADATOK MEGHAMÍSÍTÁSÁRA-NÉPHÜLYÍTÉSRE épített aljas "oltásbiznisz" világ!!!! Mivel ugye CSAKIS ERRÖL szólt ennek az egésznek a valósága már a KEZDETEKTÖL IS!!!! A hazugságrol,és a PÉNZRÖL!!!!! SEMMI MÁSROL!!!)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://hirklikk.hu/kozelet/pfizer-mege ... ra/393872/ Na...Lássuk akkor a szokásos reakciómat minderre újracsak: Hogy a pokolbéli gazdátok, a kénköves sátán verje a pofátokba a farkát, ti rohadt-mocskos-aljas-ganaj tetvek! Meg a kib.szott méreginjekcióitokba is, ti nemis emberi lény, sátánszolgája ganajok! És csak mérgeznék meg mérgeznék továbbra is a népet ezek a fantasztikus aljasságú rohadékok! Ezek a férgek! Eszméletlen továbbra is ez a féktelen, pokolbéli aljasság! Eszméletlen!
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Titusz írta: 2022. február 15. 20:07 Na...Lássuk akkor a szokásos reakciómat minderre újracsak: Hogy a pokolbéli gazdátok, a kénköves sátán verje a pofátokba a farkát, ti rohadt-mocskos-aljas-ganaj tetvek! Meg a kib.szott méreginjekcióitokba is, ti nemis emberi lény, sátánszolgája ganajok! És csak mérgeznék meg mérgeznék továbbra is a népet ezek a fantasztikus aljasságú rohadékok! Ezek a férgek! Eszméletlen továbbra is ez a féktelen, pokolbéli aljasság! Eszméletlen!
Lehetne rosszabb is!

https://www.naphire.hu/befellegzett-az- ... opontokra/
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Meg lehetne jobb is...Nem tudom,hogy miért van ez, de engem sose vígasztal az semmilyen témában se, hogy: "Lám, még a magyartol is van azért hülyébb, meg elmebetegebb!!! Úgyhogy lehet örvendeznünk"... Én valahogy mindig fordítva szoktam nézni a dolgokat, és CSAK a " tőlünk okosabbakat" szoktam figyelni...AZÉRT,HOGY TANULJUNK AZ Ő PÉLDÁIKBOL! MINDIG!!! A tőlünk hülyébbek kit érdekelnek? Engem ugyan nem...Szóval veled ellentétben én meg mondjuk a FEHÉROROSZOKKAL PÉLDÁLÓZNÉK, MEG LUKASENKÓ FEHÉROROSZ ELNÖKKEL! Aki ugye VISSZAHAJINTOTTA a WHO meg a pszichopata elmebeteg(!!!) "billgéc" vesztegetési milliárdjait, hogy hirdessen ő is ELMEBETEG-MOCSKOS KAMUJÁRVÁNYT!!!! Aztán meg mit ad az ég? A fehéroroszok azóta is elvannak vígan, bármi "koronavírusjárvány" nélkül!!! Meg "védőoltások" (?) tömkelege, és bohócmaszkok nélkül!!!! Szóval NEKEM ŐK A PÉLDAKÉPEIM A TÉMÁBAN, nem pedig holmi még tőlünk is degeneráltabb bolondok a világ túlsó feléröl! Sajnálom,de ez van...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Nem mondtam, hogy a példaképeim...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://infostart.hu/belfold/2022/04/06 ... kinek-most Hát...Én az ELSŐ adag sz.rral is várok még egy kicsit,ha nem haragszik meg a mélyen nemtisztelt "virológus" úr...Bár írhatnám azt is éppen,hogy a nekem szánt vagy javasolt adagot/adagokat csak adja be nyugodtan annak a rohadt,k.baszott,tetves-ganaj k.rva anyjának!!!!!!!!!! Mind a négyet, a biztonság kedvéért...Csak nekem hagyjon békén a sz.rságaival, ahogy mondani szokás...Ez a cikkben szereplő trágyalé...(Ja bocs...Virológus...)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://index.hu/techtud/2022/04/26/mi- ... k-jovoje-/ Na ugyan mi...Szennyvízcsatorna, emésztőgödör, trágyadomb...Az ilyen helyeken lesznek a legjobb helyen...Bár igazság szerint már a kezdet kezdetétöl is odavalóak voltak...A gyártóikkal meg a propagálóikkal egyetemben!!!!!
Válasz küldése