Zenélde

Társalgás kötetlenül
Titusz
Nem: Férfi
x 21
Kapcsolat:

Re: Zenélde

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

Samantha írta: 2020. szeptember 17. 19:34

Hans Zimmer - Time

Oh, az egyik nagy kedvencem....

Amire te jöttél rá, hogy honnan is olyan ismerős számomra. :)

És itt a filmbeli jelenetekkel. De gondolom, a filmmel még azóta sem békéltél meg.
Nem...Azóta sem békültem meg...És nemis fogok soha...Egy olyan film,aminek a főhősei,karakterei,egytöl egyig aljas,sunyi,bűnöző patkányok, akik mások álmaiba betörve adatokat lopnak el PÉNZÉRT, hát...Engem nem tud érdekelni egy percig sem...Akármilyen ötletes témát is jár körbe a film...

Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

youtu.be/ogCbtabiU_c Madonna:Forbidden love...Nekem ez a szám a legnagyobb kedvencem a Madonnátol...Ezt hallottad már, Szami?
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Nem, most hallottam először.

Illik hozzá, szép dal, kellmes, hallgatható, csak én a ritmusosabb/gyorsabb számait jobban kedvelem.
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Van sok jó dala ennek a Madonnának, de a személye mondjuk eléggé ellentmondásos azért...Régebben nemis titkolta,hogy ugye egy k.vaként kezdte a zenei karrierjét...És maga ismerte be,hogy végigizélte boldog-boldogtalan,mire konkrétan is megkezdhette a zenei műfaj művelését...(Állítólag még a színpadépítő munkások meg a világosítók is végigkefélték...Nemhogy még a producerek,meg a hasonlók...)Aztán ugye felvette a zsidó vallást,de a klippekben meg állandóan kereszttel a nyakában látható...Szóval fura az a nő nagyon...De legalább sok jó száma van...Ezt mondjuk nem lehet letagadni...
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Így van. És azt hiszem a lányokkal sincs gondja. Még ha csak egy-egy klipp kedvéért csókol is szájon egy-egy lányt... hát nekem már annyi is sok lenne.
Greentiger51

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Greentiger51 »

Madonna már Kabbalista vallású. Piros cérna izé a Kabbalisták jele , azt egyszer felkötik, csak haláluk napján vehetik le.

Sose kedveltem. Nem az én stílusom.
Minden pletykát nem kell elhinni róla.
Ezt ugye sokszor a rossz akarók terjesztik.
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

A művészek (celebek) világa egy más világ. Csak az ismerheti, aki benne él. Annak minden előnyével és hátrányával. Mindenki saját maga dönti el, neki mi és hogyan éri meg. Persze, ez mindenkivel, minden területen így van. Csak azzal, hogy ŐK kirakják magukat a nyilvánosság elé, mindenki ezen csámcsog. Hogy hogy érte el, azt, amit, hogy néz ki, mit csinál, hogyan, kivel él, mit eszik, mit iszik, mikyen ruhát hord, kivel szexel...stb.
Hogy te vagy én mindezt hogyan tesszük senkit sem érdekel, mert mi "senkik" vagyunk. Legalábbis az átlagember szemében.
Szerencsére.
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Az,hogy ki "valaki", meg hogy ki "senki", azt szerintem nem az dönti el,hogy ki énekes vagy ki nem,ki színész vagy ki nem,ki celeb,vagy ki nem,ki gazdag,vagy ki nem,hanem az,hogy KI MILYEN EMBER...Nos...Ez a Madonna az én szememben egy senki...Mármint nem úgy értem a dolgot,hogy mint ÉNEKESNŐ egy senki,hanem mint ember egy senki...Aki egy k.va, az akkor egy k.va...Nem "valaki"... Szóval meghallgatom időnként ennek a Madonnának a számait, aztán ennyi...A továbbiakban már nem érdekel egy cseppet sem a személye...
Samantha
Nem:
x 8
x 16
Kapcsolat:

• Idézés

Most csak a celebvilág/rajongóvilág kontra átlagember oldalról állapítottam meg, hogy ŐK VALAKIK, mi az ÁTLAGEMBEREK pedig SENKIK vagyunk.

De ilyen szinten nem is akarok valaki lenni.

Sőt ismert ember valakije/senkije sem akartam lenni soha...
Titusz
x 21
Kapcsolat:

• Idézés

Szerencsére engem is hidegen hagyott mindigis a "rajongói" életforma...Meghallgatom időnként egy-egy énekes/zenekar valamelyik számát, aztán ennyi...Semmivel sem nézem többre a zenészeket mint mondjuk egy vasúti baktert...Furcsa volt az nekem mindig,hogy más meg máshogy nézi ezt a dolgot...(Pl.ugye a hajdani Bikini meg Depeche Mode rajongó kisp.csák...)Bár az is igaz,hogy ha mondjuk a Susanna Hoffs asszony invitált volna egy-egy koncert után a szállodai szobájába,hát...Valszeg neki én sem mondtam volna nemet ...Szóval igazábol nemsok alapom van megvetni a D.Nagy, vagy Gahan rajongó egykori kistyúkokat,ezt el kell azért hogy ismerjem...Mert adott esetben lehet,hogy én sem lettem volna különb,mint ők...
Válasz küldése