Elmélkedések a világ dolgairol...

és gondolatok...
Titusz
Nem: Férfi
x 35
Kapcsolat:

Re: Elmélkedések a világ dolgairol...

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

https://nuus.hu/belfold/0602/kemeny-vil ... os-kenyer/ És akkor most egy újabb "költői" elmélkedés és megjegyzés a dicső és csodálatos magyar népröl úgy álltalában: Jól van ez nektek,barmok! Jól van ez! Erre szavaztatok áprilisban,nem? EZ(!!!) kellett nektek? EZ? Hát akkor MEGKAPTÁTOK! Megkapjátok! Sőt! Kaptok majd hozzá még ráadásnak idén is egy kis trianonozást is majd, hogy meglegyen a teljes örömötök, ti idióta barmok! Ti nyomorult, kretén tulkok! Ahogy azt sejtettem már a választások után is egy nappal, a demagóg,hazaáruló, a trianonozáson, Horthyzáson kívül semmihez sem értő,de fantasztikus sunyiságú neonáci soviniszta Toroczkai banda "szállít" majd akkor nektek azt is! Remek munkamegosztásban... A lopókirály Orbán csürhe ad nektek majd 800ft-os KENYERET, a Toroczkai banda meg mindeközben gondoskodik a CIRKUSZROL, azaz a minden éven kihagyhatatlan trianonozásrol!!! Hát...Azt hiszem, hogy erre még a hajdani Róma köpedék nyomorult söpredéke is megnyalta volna annó mind a tíz ujjátl Hát akkor meg pont a "magyar" ne tenné meg ugyanezt? Kapnak akkor a hülye magyarok is KENYERET MEG CIRKUSZT, NEM? Más ezeknek meg ugyan mi is kéne? Normális élet? Normális állapotok? Normális ország? Se jobbos,se balos sz.r? Ugyanmár...Normális állapotok NORMÁLIS EMBEREKNEK szoktak csak hiányozni...Magyaroknak, és a hozzájuk hasonlóknak meg ugye tökéletesen megfelelőek ezek a mai állapotok is! Másra ugyanis nincs is igényük! Úgyhogy akkor hajrá DICSŐ MAGYARORSZÁG! FEL A 800 FT-OS KENYÉRRE, MEG AZ ÚJABB BŐSZ TRIANONOZÁSRA!!!!!!!!!! Csak így tovább,csak így tovább!! Jó magyar szokás szerint ugye...(És akkor említsük meg azt is csakúgy mellékesen, hogy a KAMUOLTÁSELLENES(!) ÉS KORANAVÍRUSCIRKUSZELLENES, EGY NORMÁLIS, ÉPESZŰ(!!!!!!) MAGYARORSZÁGOT AKARÓ(!!) Gödény doki meg a pártja, a "Normális élet pártja", meg kapott a szavazóktol idén áprilisban ugye vagy 0,8 %-nyi szavazatot!! 0,8 %-nyit!!!!!!!!! Azt hiszem,hogy ehhez a számhoz nemis kell akkor külön kommentár! Meg ehhez a " dicső" országhoz sem!)

Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Ahogy elnézem mostanában a dolgokat, egyre több embernek kezd megjönni lassan mégiscsak az igénye a NORMALITÁSRA, A NORMÁLIS GONDOLKODÁSRA, főleg a fantasztikus aljasságú és elképesztő mocskosságú állami szintű koronavírusganékodás után, illetve az áprilisi bohócválasztások óta! Csak éppen ezek a lassan-lassan "ébredező" emberek nehezen találnak kapaszkodókat, ahonnan elindulhatnának a NORMALITÁS(!!!) felé vezető úton! Gyerekkoromban énis ezzel a problémával küzdöttem, de nekem az segített nagyon sokat, hogy szerencsére hamar a kezembe került négy rövid, illetve egy valamivel hosszabb, irodalmi alkotás! Négy eszméletlenül és hihetetlenül IHLETETT kis, és egy nagyregény, amikben "BENNE VOLT" AZ EGÉSZ EMBERI TERMÉSZETÜ VILÁG FÖRTELMESEN OCSMÁNY LÉNYEGE, és minden, amit csak erröl az ocsmány lényegü világrol tudni érdemes! Hogy aztán majd biztos érzékkel tudjunk eligazodni a mindennapi életünk VALÓDI VISZONYAI KÖZÖTT IS! Az öt könyvben leírt példák alapján, és azokbol kiindulva! Ez a négy kis és egy nagyregény a következő: Joseph Conrad: A sötétség mélyén, Orwell:Állatfarm, Bárczy János: Vádindítvány, és negyedik kisregényként Per Wahlöö: Gyilkosság a 31. emeleten...Az ötödik, immár valamivel nagyobb terjedelmű írás pedig Jókai: Fekete gyémántok című alkotása...Mondom, nekem ez az öt regény, azaz "képzeletbeli alkotás" segített a legjobban eligazodni a világban már gyerekkoromtol...Úgyhogy talán másnak is tudnának segíteni ezek a könyvek valamit, ha az adott illető valamikor kézbevenné őket...Mivel a mai napig is állítom, hogy ez az öt írás különleges, ISTENTÖL IHLETETT KÖNYV! Hasonlóan pl. a BIBLIÁHOZ, ILLETVE A KORÁNHOZ...Csak ugye ezekben a könyvekben nincs teológiai,vallási szál...Csak VEGYTISZTA BEMUTATÁSA a mindenkori emberi társadalom (Minden ellenkező hiresztelés ellenére valójában fantasztikusan mocskos és aljas...) világának...Ami világban sajnos mindannyiunknak élnünk kell, ha már egyszer annak idején a gólya, (Avagy inkább az Ördög...) valami úton-módon ide dobott le minket! Ide, ebbe a világba!
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hi ... kormanyfo/ Hát...Van valami diszkrét bája annak mindig, amikor egy trágyakupac mondja azt egy másik trágyakupacrol, hogy az egy trágyakupac! Dehát hiába na...A dicső magyarokat az ilyesmi állapotok ugyan mikor is zavarták? Aranybogaraim... Hol,merre van még ilyen, hogy BUKOTT, LESZEREPELT POLITIKUSOK továbbra is politikai pályán maradnak, okoskodnak, (BEBIZONYOSODOTTAN elmebeteg, hülye létükre...) sőt, elég gyakran még ÚJRA IS VÁLASZTÓDNAK!!!!!!!!! Hol, melyik országban működik még így a dolog? Nos? Nézzen már szét a világban mindenki magának, és mutasson fel már MÉG EGY ILYEN ORSZÁGOT, ahol bukott,leszerepelt,választást(Mit választást! Választásokat!!!!!!!!!) vesztett politikusokat ÚJRA KORMÁNYFŐVÉ VÁLASZT A NÉP, MEG AZ ILYEN POLITIKUSOK/ VOLT KORMÁNYFŐK TOVÁBBRA IS A POLITIKAI PÁLYÁN MARADNAK az országuk nagy örömére!!!! Ilyen elmebaj csak NÁLUNK, DICSŐ MAGYAROKNÁL FORDUL ELŐ, SEHOL MÁSUTT A VILÁGBAN!!! Aztánmeg lehet énekelni nagy könnyes szemekkel örökösen ugye, hogy: "Balsors akit régen tép"...Ja...Hát hogyne...A "balsors"...Nemis a degeneráltság, a fődbutaság, az ostobaság, az elmebaj,a kreténség, a debilség!!!! Ami ugye a "magyarnak" örök és utolérhetetlen sajátja! Ilyen politikai rendszertöl,mentalitástol, JÓT SOHASEM LEHET VÁRNI!!!!!!! Mert már eleve KÓDOLVA VAN BENNE AZ ELMEBAJ!!! NORMÁLIS ÁLLAPOTOK KÖZÖTT bukott, választást vesztett kormányfőnek/politikusnak/képviselőnek AZONNAL EL KELL TŰNNIE ÖRÖK IDŐKRE A POLITIKÁBOL, BARMOK!!!!! TI KRETÉN TULKOK! EZ A JÓZAN ÉSZ ÉS A NORMALITÁS LEGALAPVETŐBB TÖRVÉNYE!!!!!!! De persze magyaroktol "normalitást", józan gondolkodást elvárni bármikoris? Ugyanmár...Így aztán marad akkor ugye továbbra is az örök magyar dilemma a világ végéig is, hogy MELYIK SZ.RT EGYÜK? A GYURCSÁNYT VAGY AZ ORBÁNT? Vagy esetleg az ORBÁNT vagy a GYURCSÁNYT? Hát...Lehet akkor "választani" továbbra is, ökrök! Kinek-kinek igénye szerint! Úgyhogy gond egy szál se...
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://hvg.hu/itthon/20220621_Varmegye ... ekbol?s=hk Úristen az égben! Hát ez már tényleg a TOTÁLIS TÉBOLY! A jelek szerint nem volt elég a sok magyar vágómarhának eddig a KORONAVÍRUSELMEBAJ meg a kib.szott-rohadt trianonozás-holokausztozás-Ukrajnázás illetve a hasonlóan elmebeteg sz.rságok,(!) úgyhogy akkor majd itt lesz mostmár az ökröknek-tulkoknak-hülyéknek-barmoknak a "Vármegyézés-Ispánozás" is! Hát itt már tényleg meg lehet bolondulni teljesen!!!! Csak az a szerencséje ennek az országnak, (Meg benne a sok rohadt-mocsok-gané-trágya-tetű politikusnak!) hogy alig van már itt ÉRTELMES, GONDOLKODNI MÉG VALAMENNYIRE KÉPES ember...Mert más esetben régen MEGŐRÜLT VOLNA MÁR MINDENKI ezektöl a végnélküli, semmirevaló, ganaj sz.rságoktol! De így, hogy tele van az ország agyhalott debil hülyével, így már nincs semmi gond! A politikusok se lógnak lámpavason, a holokausztozó, magukat magyarnak egy csöppet se érző zsidókat se zavarja el Israelbe a nép, az országon élősködő, pofátlan, un. "menekülteket" se ütik-vágják-mészárolják az emberek az utcákon, és még "oltakozásokra" is van ugye mindig elég jelentkező...Hát akkor meg tényleg! Mi a csudának kéne IDE, EBBE AZ ORSZÁGBA értelmes-okos- minőségi ember? Az olyannak, hogy a csudába nyomnák le a torkán azt a rengeteg sz.rt-moslékot-elmebajt, ami ömlik itt már MINDENHONNAN ÉS MINDEN IRÁNYBOL??? Nos? Ebben is van azért valami, nem? Szóval éljenek akkor ezentúl a Vármegyék, meg az Ispánok-Alispánok-Méltóságos urak-Szolgabírók is! (Meg majd a nyomorult, büdös jobbágyok is...Hogy azért ne álljunk már meg félúton...)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://hvg.hu/tudomany/20220625_huawei ... arora?s=hk Hát...Mint mindig mindenben, én most is jókorát köpök arra, hogy a "magyarok" zöme milyen órát részesít előnyben...Ráadásul halvány fogalmam sincs arrol, hogy mi is az az "okosóra"? Ez valami olyasmi lehet, mint az "okostelefon"? Szégyen-nem szégyen, de én arrol se tudom,hogy mi az...Mobiltelefont is csak másoknál láttam eddig, nekem sohasem volt még ilyenem...Semmilyen más, árammal működő szerkezetem nincs, csak ez a kis táblagép, amin írom most ezt a hszt...És valahogy mégis tökéletesnek érzem így az életemet...Bolondok ezek a népek mindenfelé azzal a sok elektromos meg elektronikus vacakkal-lommal felszerelkezve állandóan...Ráadásul akkor most már az órák is "okosak" ugye lassan...Csak a gazdájuk lesz továbbra is egyre hülyébb...Éppen ebböl kiindulva várom már egy ideje amúgy az "OKOSOLTÁSOK" felbukkanását is! És azon belül is az "OKOSKORONAVÍRUSOLTÁSOK" megjelenését! Az állandóan gyarapodó számú HÜLYÉK számára, hogy az értelmi szint átlaga az mindig megmaradjon azért ugyanannyinak! Hogy egy okoshoz egy hülye dukáljon továbbra is! És így semleges értékű legyen továbbra is a közös rendszer...A természet jól bevált rendszere... (Nemrég az anyám fel akart köszönteni a "születésnapom" alkalmábol, de elhajtottam a bús francba a baromságával...És indoklásképpen elmagyaráztam neki, hogy k.rvára örvendeztem annak egész életemben, hogy ideb.sztak ebbe a mai világba, ezek közzé az elmebeteg, idióta, degenerált népek közzé! Ettöl még az is jobb lett volna, ha elment volna még időben abortuszra, vagy az az ökör apám a farkát inkább a falra verte volna ki azokban a sorsdöntő pillanatokban...Ez esetben akkor megúsztam volna ezt a sok elmebajt meg elmebeteget, amik/akik "boldogítanak" már lassan 60 éve ugye egyfolytában...Úgyhogy mondtam az anyámnak, hogy ami megtörtént az megtörtént, ezzel sajnos együtt kell hogy éljek, de legalább annyi jóérzés szoruljon már bele, hogy BÉKÉN HAGY EGYSZER ÉS MINDENKORRA ezekkel a kib.szott felköszöntgetésekkel! Mivel nem igénylem az ilyesmi baromkodásokat, akárcsak ugye a cikkbeli "okosórákat" se...Meghát a sok hülyeembert se magam körül a világban...De persze ettöl még kénytelen vagyok ugye közöttük élni, nagy boldogságomra...Úgyhogy ez van akkor...Nade éljenek akkor az "okosórák" meg a hülye gazdáik is, csak nekem legyen velük minnél kevesebb dolgom!)
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://demokrata.hu/vilag/halalos-aldo ... ak-549168/ Na végre! 18 ganaj, mélyen emberalatti(!!!!) szerveshulladék "szenderült jobblétre" az összecsapásokban? Ennek csak örvendezni lehet, bár azért az lett volna az igazi, ha az összes tróger migráns, BETOLAKODÓ(!!) sz.rt legéppuskázták volna a fenébe! Minek jönnek ezek a mi földrészünkre? IDE? Európába? Ki hívta őket? Kinek kellenek? Kinek van szüksége EZEKRE a "valamikre"? (Mivel EZEKET én "embernek" soha nem merném nevezni! Egy "ember" az NEM ÍGY VISELKEDIK ahogy EZEK!) Hát azért mostmár tényleg álljon már meg a menet, ahogy mondani szokás! (Képletesen is, meg valóságosan is!) Ha a széplelkű libsiknek, un. "emberjogi harcosoknak" tetszenek ezek a szó szerinti majmok, meg rajonganak értük, akkor MENJENEK ŐK KÖZZÉJÜK(!!!) , ÉS ÉLJENEK VELÜK BOLDOGAN, de ne más kontójára, bőrére akarjanak már játszani állandóan azzal, hogy NORMÁLIS EMBEREKET akarnak arra kényszeríteni(!!) különféle manipulációkkal- módszerekkel, hogy a SAJÁT ÉLETTERÜKBE engedjék be ezeket a "magasan képzett, szuperintelligens agysebészeket, és atommérnököket" ugye...(Mondotta volt ezeket a jelzőket Pl. a köpedék, HAZAÁRULÓ(!!!) , undorítóan mocsok-trágya, ocsmány pofájú Zsohárkurva annó...Pofátlanul, és HAZUGAN!HAZUGAN!!!!) Hát...Reméljük,hogy végre akkor MOSTMÁR ELSZAKAD A CÉRNA először a spanyoloknál, aztán rövidesen majd másoknál is! Mert EZ ÍGY(!!) már nem mehet tovább sehogyse, ahogy eddig ment!!! Bár igazság szerint már legalább(!!) 30 éve meg kellett volna történnie ennek a mostani dolognak, (Egy épeszű,NORMÁLIS világban!!!) de ahogy a bölcs mondás is tartja: JOBB KÉSŐN MINT SOHA! Szóval legalább ennek örüljünk...Hogy legalább most megtörtént akkor!!!!
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Titusz írta: 2022. június 25. 19:52 Hát...Mint mindig mindenben, én most is jókorát köpök arra, hogy a "magyarok" zöme milyen órát részesít előnyben...Ráadásul halvány fogalmam sincs arrol, hogy mi is az az "okosóra"? Ez valami olyasmi lehet, mint az "okostelefon"? Szégyen-nem szégyen, de én arrol se tudom,hogy mi az...Mobiltelefont is csak másoknál láttam eddig, nekem sohasem volt még ilyenem...Semmilyen más, árammal működő szerkezetem nincs, csak ez a kis táblagép, amin írom most ezt a hszt...És valahogy mégis tökéletesnek érzem így az életemet...Bolondok ezek a népek mindenfelé azzal a sok elektromos meg elektronikus vacakkal-lommal felszerelkezve állandóan...Ráadásul akkor most már az órák is "okosak" ugye lassan...Csak a gazdájuk lesz továbbra is egyre hülyébb...Éppen ebböl kiindulva várom már egy ideje amúgy az "OKOSOLTÁSOK" felbukkanását is! És azon belül is az "OKOSKORONAVÍRUSOLTÁSOK" megjelenését! Az állandóan gyarapodó számú HÜLYÉK számára, hogy az értelmi szint átlaga az mindig megmaradjon azért ugyanannyinak! Hogy egy okoshoz egy hülye dukáljon továbbra is! És így semleges értékű legyen továbbra is a közös rendszer...A természet jól bevált rendszere... (Nemrég az anyám fel akart köszönteni a "születésnapom" alkalmábol, de elhajtottam a bús francba a baromságával...És indoklásképpen elmagyaráztam neki, hogy k.rvára örvendeztem annak egész életemben, hogy ideb.sztak ebbe a mai világba, ezek közzé az elmebeteg, idióta, degenerált népek közzé! Ettöl még az is jobb lett volna, ha elment volna még időben abortuszra, vagy az az ökör apám a farkát inkább a falra verte volna ki azokban a sorsdöntő pillanatokban...Ez esetben akkor megúsztam volna ezt a sok elmebajt meg elmebeteget, amik/akik "boldogítanak" már lassan 60 éve ugye egyfolytában...Úgyhogy mondtam az anyámnak, hogy ami megtörtént az megtörtént, ezzel sajnos együtt kell hogy éljek, de legalább annyi jóérzés szoruljon már bele, hogy BÉKÉN HAGY EGYSZER ÉS MINDENKORRA ezekkel a kib.szott felköszöntgetésekkel! Mivel nem igénylem az ilyesmi baromkodásokat, akárcsak ugye a cikkbeli "okosórákat" se...Meghát a sok hülyeembert se magam körül a világban...De persze ettöl még kénytelen vagyok ugye közöttük élni, nagy boldogságomra...Úgyhogy ez van akkor...Nade éljenek akkor az "okosórák" meg a hülye gazdáik is, csak nekem legyen velük minnél kevesebb dolgom!)
Röviden, egyszerűen: egy okostelefonnal lehet telefonálni, SMS-t küldeni, mint egy mobiltelefonnal, ezen felül használható akár mindenre, amit egy számítógép tud
(internet hozzáférés, alkalmazások, letölthető rá zene, kép, van fényképezőgép alkalmazás, létre lehet hozni vele dokumentumokat stb.)

Egy okosóra olyan "okos", mint egy okostelefon, csak az óraformának köszönhetően kisebb helyen elfér, s jobban kéznél tud lenni. A mobiltelefont/okostelefont ugyanis sokan hajlamosak "elhagyni", otthagyni egy másik helységben, vagy valahol a táska mélyén.
Nem az időt mutatja okosan, hanem - mivel szinkronizálva van az okostelefonnal - pl ha csörög az ember mobilja a táskájában, vagy egy másik helységben, akkor is látszik az órán, tehát pl tömött járművön az ember csak az órájára pilant, s nem kell elővennie telefont, hogy lássa ki kereste.
Persze, lehet vele vérnyomást mérni, lehet használni pl lépésszámláló - vagy bármilyen más alkalmazást.

Baratnőm pl. mindig mondja,hogy "illő felállnia", mert az okosórája "rászólt", hogy egy ideje már tétlen.
Pl. amikor leül enni...

Van, aki beállít rajta alkalmazást, hogy pl. ne felejtsen el inni, vagy ne felejtse el bevenni a gyógyszerét. (Persze ezt okostelefonon is lehet )
Nekem nincs okosórám, nem is vágyom rá... szerintem rongyrázás...ahogy a mindig épp legújabb okostelefonok megvásárlasa is ...sok értelmét ezen felül nem látom, hisz ugyanazt tudja, mint egy okostelefon...

Az okostelefon azért jó nekem, mert egy telefon és egy PC egyben.

Okostelefonon tehát van, viszont nincs számítógépem... tehát ha nem lenne okostelefonom, akkor nem kommunikálnánk itt már évek óta... 😀

Nem, nem vettem magamra, amit írtál...🙂

Csak reagáltam, mert írod, hogy nem tudod, mit tud, mire való egy okosóra, azt sem tudod, hogy mi az...amin én azért csodálkozom, mert annak ellenére, hogy neked nincs, meg nincs is rá szükséged, tartalak azért annyira intelligensnek úgy általában, hogy tudd, hogy mi micsoda, és mire való.

Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

Na jó, de ha engem valami nem érdekel, meg nincs rá szükségem, akkor az adott dologrol infóim sincsennek, mivel nemis keresem az adott infókat...Szégyen-nemszégyen, de ilyen terület az informatika világa is...El nem tudod képzelni, hogy mennyire utálom én ezt a mai "digitális", kommunikációra, informatikára épült világot...Viszont azzal is tisztában vagyok, hogy egy ilyen világban nem élhetek egy barlangban, a világtol teljesen elszigetelődve...(Bár élhetnék! Holmi Robinson módjára! Hm...) Szóval az "alapszint alapszintjén" valamit konyítok azért énis az informatikához, (Pl. annyit, hogy ide be tudok jelentkezni önállóan...) de ami "digitális életre" szükségem meg igényem van, azt el tudom végezni egy kis, olcsó TÁBLAGÉPEN is...Úgyhogy ami neked a mobiltelefonod, az nekem a táblagépem...Szóval ez az oka annak, hogy gyakorlatilag teljesen tájékozatlan vagyok az "okosórák-okostelefonok" világában...Nem pedig az,hogy hülye vagyok, vagy szellemileg rokkant...
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

Titusz írta: 2022. június 26. 15:02 Na jó, de ha engem valami nem érdekel, meg nincs rá szükségem, akkor az adott dologrol infóim sincsennek, mivel nemis keresem az adott infókat...Szégyen-nemszégyen, de ilyen terület az informatika világa is...El nem tudod képzelni, hogy mennyire utálom én ezt a mai "digitális", kommunikációra, informatikára épült világot...Viszont azzal is tisztában vagyok, hogy egy ilyen világban nem élhetek egy barlangban, a világtol teljesen elszigetelődve...(Bár élhetnék! Holmi Robinson módjára! Hm...) Szóval az "alapszint alapszintjén" valamit konyítok azért énis az informatikához, (Pl. annyit, hogy ide be tudok jelentkezni önállóan...) de ami "digitális életre" szükségem meg igényem van, azt el tudom végezni egy kis, olcsó TÁBLAGÉPEN is...Úgyhogy ami neked a mobiltelefonod, az nekem a táblagépem...Szóval ez az oka annak, hogy gyakorlatilag teljesen tájékozatlan vagyok az "okosórák-okostelefonok" világában...Nem pedig az,hogy hülye vagyok, vagy szellemileg rokkant...
Igen, én is így gondoltam.
Titusz
x 35
Kapcsolat:

• Idézés

https://g7.hu/vilag/20220701/oroszorsza ... o-szamara/ És nem fognak nyugodni addig ezek a rohadt,ganaj,sátáni aljasságú pokolbéli tetvek, ameddig nem fognak előbb-utóbb világháborút kirobbantani!!!! Addig nem fognak nyugodni ezek a köpedék, söpredék, rohadék sz.rok! Mi meghát ugye ISMÉT, ÚJRACSAK(!!) a vesztes, a mocsok,az aljas, a gané oldalán fogunk MÁR MEGINT, MÁR MEGINT a rohadt,hazug háborújukba menni ágyútölteléknek, vágómarhának, golyófogónak, baleknek, olyan szép, olyan jó, olyan ősi magyar szokás szerint! (Persze már aki! Na...Hát csak adjanak majd fegyvert mondjuk pl. az én kezembe! Néhány rohadt-moslék-ganaj aljadéknak alighanem kissé rossz napja lesz akkor! Előbb-utóbb!!!!!!!! És az ilyen illetők egészen biztosan , NEM OROSZ KATONÁK LESZNEK!!!!!!! Ez az egy dolog biztos!)
Válasz küldése