Elmélkedések a világ dolgairol...

és gondolatok...
Titusz
Nem: Férfi
x 38
Kapcsolat:

Re: Elmélkedések a világ dolgairol...

• Idézés
  • Be kell jelentkezned ehhez a művelethez!

Hozzászólás Szerző: Titusz »

https://hvg.hu/itthon/20221125_bencsik_andras_nhtm?s=hk Hű...Egész megörültem, amikor megláttam ezt a cikket ma a Hírkeresőn...Végre-végre mintha elindulna már valami tényleg ebben az országban A NORMALITÁS(!!!) , AZ ÉPESZŰSÉG, A JÓZAN ÉSZ FELÉ!!!! Gödény doki és a "Normális élet pártja" után itt van akkor az újabb, normalitást és épelméjűséget (Azaz a MAGYAR JÖVŐT!!!)meghírdető társadalmi mozgalom...Már csak az a kérdés, hogy ez a "csodálatos és rendkívüli magyar nép" mennyire lesz vevő ezekre az értékekre-elvekre újracsak...Hát...Majd kiderül a dolog, hogy MEGJÖN-E AZ ESZE VÉGRE, 1100 év szinte folyamatos elmebaja után ennek az öröklúzer balfék népnek, vagy marad a sok semmirevaló ökör és barom-tulok a jobbos-balos sz.rok és ganajok, azaz jelen állás szerint az Orbánok-Gyurcsányok-Toroczkaik, meg a hozzájuk hasonlóan POKOLBÉLI ALJASSÁGU(!!!!) , HAZUG-MOCSOK-GANAJ- FÉREG HAZAÁRULÓ, NEMIS EMBERI LÉNY(!!!!!!!!!!!) ROHADÉKOK bűvkörében!!!! Majd kiderül idővel...Én mindenesetre próbálok bízni...Próbálok bízni!!! Mást úgyse tehetek...

Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

https://www.blikk.hu/politika/magyar-po ... =hirkereso Na...Hát ebböl az esetböl is látható MINDEN ÉPELMÉJŰ ember számára az,hogy micsoda egy tébolyult, elmebeteg, velejéig rohadt világban is élünk itt manapság, ebben a NEMNORMÁLIS, JOBBOS-BALOS SZ.ROK uralta diliház országban...Nem engedték be valami szórakozóhelyre ezt a "roma" származású ganajt, ezt a tetvet, úgymond a "bőrszíne" miatt? És? Mi ebben az ügy? Mi itt a probléma? Ezt sehogyse értem a hülye fejemmel...A jó ég álldja már meg! Mindenki azzal áll szóba EGY ÉPELMÉJŰ VILÁGBAN(!!!) akivel akar,nem? És azt enged be a lakásába akit akar,nem? És a szórakozóhelyére is azt enged be a tulaj, akit akar,vagy nem? Bármi indoklás nélkül!!!!!!!! Ha ennek a szemétláda ganénak nem tetszik ez az eljárás, akkor egy NORMÁLIS VILÁGBAN egyet tehetne csak ugye: SZÓ NÉLKÜL TUDOMÁSUL VESZI A TULAJ DÖNTÉSÉT, ÉS ELMEGY ONNAN A P.CSÁBA!!!! Ja? Hogy ezen a csodás és rendkívüli Magyarországon ennek nem szabad így történnie? Hát mi van itt kérem már megint? Mi a lóizé van itt már megint? Hát mi lenne...A trianonozó jobbos sz.rok mellett párhuzamosan futó BALOS SZ.ROK tébolyodott ámokfutása!!!! (Hogy MIÉRT nem lehet ezeket a jobbos-balos sz.rokat elevenen darabokra tépni bármikor akár a nyílt utcán is, azt én sose értettem!!!!! Amikor pedig EZEK NEMIS EMBEREK!!!!! EZEKNEK KÖZÜK NINCS, MEG NEMIS VOLT SOHA AZ "EMBER" SZÓHOZ!!!! Dehát ha ennek a csodás magyar népnek EZ A VILÁG KELL MINDIG, a jobbos-balos sz.rok és ganajok kölcsönösen a POKOL LEGMÉLYEBB BUGYRAIT MEGIDÉZŐ TÉBOLYULT VILÁGA, hát akkor legyen boldog EZZEL A VILÁGGAL ez a csodás, és dicső magyar nép!!! Váljék egészségére EZ A JELENLEGI OCSMÁNY, SÁTÁNI, FELFOGHATATLAN ROHADTSÁGÚ JOBBOS-BALOS GANÉ VILÁG!!!!!)
Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

https://hvg.hu/kultura/20221130_Elfogla ... tanal?s=hk Jaj...Amikor megláttam ezt a cikket, sokáig nem tudtam eldönteni, hogy most sírjak-e, avagy nevessek...De végül a SÍRÁS mellett döntöttem...Hogy miért? Azért mert továbbra is, TOVÁBBRA IS, egy rettenetes siralom ez az egész ország!!!!! 200 millió(!!) forintot fizettek ki az adófizetők EZÉRT a rettenetesen ocsmány szörnyszoborért? EZÉRT????? Úristen az égben!!! Bár ha valami normális, szarvaskinézetű szobor lett volna az a szobor, én akkoris sajnáltam volna rá még 3 forintot is, mert ugyan MI ÉRTELME van az ilyen semmirevaló "totemszobroknak"? A csodaszarvasosoknak is, meg a turulosoknak is? Hát hol él lélekben még mindig ez a "csodálatos,dicső magyar nép" meg a mégcsodálatosabb és még dicsőbb (Azaz még hülyébb...) politikusai?? Levédiában? Vagy Etelközben? Vagy az Ural menti őshazában? Vagy hol? 2022-t írunk, elmebetegek!!!!! 2022-t!!! Csodaszarvasokkal-turulokkal, lóhátrol való hátrafelé nyilazásokkal, zászlólengetésekkel a hátsónkat simogathatjuk csak gyöngéden, másra ugyanis nem jók az efféle infantilis, dedós szintü baromkodások!!! Szükség van "nemzeti identitásra, büszkeségre"? Ja...Erre mondjuk valóban szükség volna, csak nem ilyen dedós, lóf.sz dolgokra!!!! Jobban járna szerintem ez az ország, ha a nemzeti identitás középpontjába pl. AZ ANJOU KOR kb. 80 évét tenné a sok degenerált, és azon belül is KÁROLY RÓBERT korára kihegyezve a hangsúlyt!!! Hogy MIÉRT pont erre a korra? Azért, mert a magyar nép EGÉSZ 1100 éves történelme alatt ez a 80 év volt az EGYETLEN IDŐSZAK(!!!!!) amikor ez az ország és nép VALÓBAN VOLT "VALAKI", ÉS VOLT "VALAMI"!!!!!!! És szinte töretlen volt a siker MINDEN TÉREN!!!! Na...Hát erre a korra valóban büszkék lehetünk/lehetnénk, és ezen koron belül is az 1335-ös visegrádi királytalálkozóra meg különösen!!!!! Nemis értem én soha azt, hogy MIÉRT is nem ez az esemény a "magyar identitás és a nemzeti büszkeség" sarokköve? Amire aztán lehetne építeni szinte mindent? Ja igen...Egy ilyesmi dologhoz ÉRTELMES, INTELLIGENS, ÖNÉRZETES, ÉRTELMES emberek és nép kellene, nem pedig holmi "magyarok"... Mondjuk ez is igaz...
Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

https://welovebudapest.com/cikk/2021/7/ ... egradi-var Nade vannak pillanatok, amikor határozottan úgy érzem,hogy talán mégsem teljesen reménytelen ez az ország és nép...Ilyen érzésem volt akkor is, amikor megláttam ezt a cikket...Na...Végre egy jó irány a degenerált "csodaszarvasos", meg röhelyes "turulszobrok" után!!!!! Vagy mellett...Hm...Az tényleg nem mindennapi látvány lesz akkor, ha sikerül a visegrádi várhegy környékét egy IGAZI, HAMISÍTATLAN "Anjou skanzenné" újáépíteni, olyanná ami HÍVEN ÉS LÁTVÁNYOSAN DEMONSTRÁLNÁ Magyarország legdicsőbb fénykorát!!!! Károly Róbert és I.Lajos korát!!!! A "gazdasági-diplomáciai nagyhatalom" azaz KÁROLY RÓBERT időszakát, illetve a nem mindennapi "katonai tényező" és EGYETEMALAPÍTÓ, I. Lajos korszakát!!! Ha jól tudom, A DIÓSGYŐRI VÁR újáépítése is gőzerővel folyik, ez a dolog is örvendetes hír! Igy akkor már lesz KÉT olyan történelmi helyszínünk is, ami MÉLTÓAN EMONSTRÁLJA MAJD MAGYARORSZÁG TÖRTÉNELMI ÉRTÉKEIT AZ ANJOU KORBAN!!! Ami helyszínekre aztán lehet majd hordani a turistákat, delegációkat a VILÁG MINDEN TÁJÁROL!!!!! És meg lehet majd mutatni nekik, hogy MAGYARORSZÁG nem mindig volt azért lúzer balfékország, mint amilyennek eddig ismerték!! Volt valamikor egy olyan 80 éves korszaka is, amikor EURÓPAI TÉNYEZŐ VOLT!!! Na ezt a korszakot kéne bemutatni MINDIG a világnak, nem pedig az elmebajt!!!
Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

A visegrádi és diósgyőri "Anjou skanzen" mellett meg ugye hasznos dolog volna még kiépíteni HARMADIK HELYSZÍNKÉNT a borsodi ABA AMADÉ hajdani "minibirodalmát" is, GÖNC KÖRNYÉKÉN!! Középpontban az újra felépített Gönci várral...És így ezt a területet is bele lehetne akkor kapcsolni az eljövendő ANJOU KULTUSZBA!!! Amadé ugyanis hajdanán Károly Róbert hű híve volt haláláig, mégha nemis teljesen önzetlenül ugye...Dehát az egy ilyen kor volt...A Gönci vár pedig Károly Róbert lakóhelye is volt időnként, amikor uralkodása első éveiben Amadé vette a szárnyai alá az akkor még gyerek királyt...Szóval a borsodi Amadé minibirodalmat sem kéne kihagyni a büszkélkednivalók sorábol, nekem ez a meglátásom mindig...A "csodaszarvasokat" meg "turulokat" meg hagyni kéne a p.csába végleg!!! Mert ezekkel a röhelyes totemszobrokkal csak magunkbol csinálunk hülyét állandóan!!!
Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

https://liner.hu/boros-a-benzinhianyrol-bazari-komedia/ Ennek a cikknek is nagyon megörültem nemrég!!! Hát igen...ILYEN AZ, amikor egy értelmes-okos ember szólal meg, és értelmes dolgokat is mond...Üdítő olvasmány volt ez a cikk is, a magyarokra és a magyar közéletre eddig jellemző trianonozások, holokausztozások, határontúli magyarozások, romázások, LMBTQ közösségezések, turulozások, semmirevaló zászlólengetések, és egyébb, a magyarokra oly jellemző infantilis baromkodások után!!! Valami tényleg elindult végre ebben az országban? Kezd végre felnőni a magyar? Gratula Boros Imrének ezért a lényeglátó mondandóért...
Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

https://index.hu/kulfold/2022/12/06/oro ... ogszabaly/ És akkor nézzünk most egy külföldi példát arra,hogy milyen is egy ÉPESZŰ, NORMÁLIS ORSZÁG, és hogy milyen törvényeket hoznak ilyen helyeken pl.az un."LMBTQ" témák kapcsán!!!!! Bár már mi is itt tartanánk...
Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

https://index.hu/belfold/2022/12/06/var ... allamisag/ És ezen cikk elolvasása után meg már egyenesen eufória tört rám ugye...Na...Itt az a pillanat, amikoris végre-végre egyetértek maximálisan a magyar kormánnyal, és Varga Mihállyal!!!! Ilyet is megértem akkor!l!! ELMEBETEGEKTÖL, ÉS A VELEJÉIG ROHADT EUS GANÉBANDÁTOL EL IS KELL HATÁROLÓDNI!!!!!! NA...ITT VAN AKKOR A PILLANAT, amikor "12 előtt öt perccel van az óra"!!! MOST!!!! MOST!!! És innentöl egyértelműen az "orosz oldalra" KÉNE ÁLLNIA AZ ORSZÁGNAK, HA JÓT AKAR MAGÁNAK!!! (Ukrajnának és az elmebeteg EU-nak vége!!!!! Ezt az elmúlt napok ukrajnai és EU-s eseményeiböl még egy hülye is láthatja! Az OROSZ OLDAL lesz innen már egyérteműen a győztes!!! Ami hátravan még az ukránoknak meg a tébolyodott EU-nak, az már csak a VÉGSŐ HALÁLTUSA!!!! Hű de jó volna tényleg az, hű de jó volna, ha végre-valahára nem a vesztes oldalon jönne ki MAGYARORSZÁG egy problémás helyzetböl!!! Szóval hajrá Varga Miska, hajrá oroszok!!!!!!)
Titusz
x 38
Kapcsolat:

• Idézés

https://infostart.hu/kulfold/2022/12/06 ... csan-alhir# A csudába...Pedig már kezdtem örvendezni...Viszont ha mindjárt látok valahol egy olyan cikket is amiböl az fog kiderülni, hogy Boros Imre sem nyilatkozott valójában semmit, akkor aztán már tényleg idegrohamot fogok kapni!!!!!!
Samantha
Nem:
x 23
x 34
Kapcsolat:

• Idézés

Hozzászólás Szerző: Samantha »

De hát hiába beszélek én neked ugye többedszerre is...
Válasz küldése